www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ від голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа


Шановні ветерани органів внутрішніх справ Криничанщини!

10 листопада за українським календарем ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Закону і в свій час стояв на варті правопорядку та спокою громадян.
Наказом МВС України саме цю дату визначено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.
Ветерани – це наш золотий фонд, наша гордість і наша історія.
У кожного з вас, хто віддав міліції понад двадцять кращих років свого життя, різні життєві долі, різні інтереси і, можливо, різні й погляди на життя.
Але дуже приємно, що й зараз ви в строю, готові надати допомогу та передати свій багатий життєвий досвід молодшим колегам, адже пройшли, як кажуть, всі щаблі школи міліції, починали будувати органи внутрішніх справ молодої незалежної української держави.
Безмежно вдячний вам, шановні ветерани, за вашу багаторічну нелегку працю, величезний внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку в районі, захисту конституційних прав і свобод своїх земляків.
Зичу всім вам, шановні, міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, спокою і затишку, радості від дітей та онуків, кохання від дружин. І довгих років життя!
Нехай ваші серця зігріває щира вдячність людей за добрі справи, зроблені на ниві правоохоронної діяльності!
Зі святом вас!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор