Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


Одним з пріоритетних напрямків діяльності голови Криничанської райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча є підтримка розвитку фізкультури і спорту в районі, пропаганда здорового способу життя.
Першим закладом із спортивних об’єктів району, який він відвідав, перебуваючи на чолі органів виконавчої влади району, був боксерський клуб «Ринг» у с. Українка.
Керівник райдержадміністрації по-справжньому перейнявся успіхами і досягненнями вихованців клубу, забезпечив всіляку підтримку цього виду спорту, яким юні боксери вже приносять добру славу Криничанському району.
Вже 8 років діє в с. Українка цей відомий на теренах району боксерський клуб і займаються в ньому ті, хто по-справжньому полюбив чудовий, захоплюючий вид спорту – бокс.
Боксерський клуб в Українці добре обладнаний і є все необхідне для того, щоб тренування проходили на належному рівні.
У цьому велика заслуга радника голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів та розвитку фізкультури і спорту Олександра Володимировича Кореня, який з перших днів існування клубу, ще з 2010 року, займається меценатством. Постійно дбає про облаштування клубу, відрядження хлопців для участі у змаганнях, нагородження та заохочення сильних, спритних і вольових юнаків за призові місця у змаганнях.
А результати тренувань вихованців наяву: численні призові місця, грамоти, кубки, медалі. Інакше і бути не може.
Нещодавно вихованець даного клубу Євген Напрасний зайняв перше місце у турнірі найсильніших боксерів України серед школярів у м. Коломия Івано-Франківської області з 04.12 по 09.12.2018 року у ваговій категорії 40 кг, а вихованець клубу Єгор Прокоф’єв посів перше місце у чемпіонаті світу з козацького двобою у м. Харків з 07.12 по 09.12.2018 року у ваговій категорії до 40 кг.
Привітати та нагородити юних чемпіонів та їх тренера Вадима Валерійовича Бурбигу прибули до боксерського клубу радник голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів та розвитку фізкультури і спорту Олександр Володимирович Корень, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Аулівської селищної ради Вадим Миколайович Задорожній та начальник штабу Криничанського козацького полку Дніпропетровського козацького об’єднання, полковник козацтва, депутат районної ради Віктор Іванович Мирошниченко.
Олександр Володимирович Корень передав вітання та слова вдячності і переможцям змагань, і всім вихованцям боксерського клубу та їх тренеру за відданість справі, наполегливість у тренуваннях, цілеспрямованість та волю до перемоги, примноження спортивної слави Криничанщини від голови райдержадміністрації, депутата районної ради Олега Васильовича Гапіча.
Цього разу свої вітання переможцям вище зазначених юніорських турнірів з боксу разом з грамотами та грошовою винагородою передав народний депутат України Валентин Володимирович Дідич.
Новорічні гостинці дісталися всім вихованцям боксерського клубу від постійного спонсора боксерського клубу - голови ФГ «Алігатор» Олександра Володимировича Дорошенка.
Криничанська райдержадміністрація зичить юним боксерам з Українки радості і задоволення від захоплень улюбленою справою, вагомих успіхів у боксерських кар’єрах та успішних виступів у подальших чемпіонатах, щоб продовжували приносили гідну славу Криничанщині.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації