www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Книги для жінок в Криничанській районній бібліотеці для дорослих
Версія для друку Написати листа

Бібліотека у райцентрі – смт Кринички є затишним куточком, де можна поспілкуватися, побачити один одного, почути новини, почитати періодику, обміняти літературу, скористатися послугами Інтернет-центру. Це реальний простір поза домом і поза роботою, де відбувається духовне збагачення, що неабияк важливе для людей будь-якого віку.
Книжковий фонд бібліотеки постійно поповнюється новою літературою, і не останнє місце в ньому займають книги та журнали для жінок.
Тут є й широкий спектр підписних видань. Для своїх користувачів у поточному році передплачено 43 екземпляри періодичних видань, 30 журналів, 18 з яких – жіночі, а також отримано 9 екземплярів від спонсорів.
Діє виставка-коктейль «Тонке мереживо жіночої душі», яка не залишає жінок байдужими до наявних на ній новинок.
На цій виставці представлені книги, історія написання яких починається з ХІХ століття і аж до наших днів.
І в кожній книзі йдеться мова про жіночі долі, в яких присутні і війни, і революції, і круті повороти історії, де часто стоїть вибір – жити чи померти.
Але основна тема, що об’єднує ці книги: кохання – жертовне і руйнівне, вірне і підступне, щире і надумане, красиве як квітка, і темне як осіння ніч, та важливо зберігати чисте і гаряче серце та рухатися вперед, незважаючи на перешкоди, рухатися щоб нарешті зустрітися.
Літературний фуршет «Мистецтво бути жінкою» у бібліотеці продовжується.
І нехай долучаються до книги всі, хто не мислить без неї життя, вважає другом і порадником, глибиною мудрості у цьому глобальному інформаційному просторі, життєвою силою рідної мови та національної культури.
А наша районна бібліотека хай крокує у ногу з читачем, дає мудрість і знання, торує дорогу до світла!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор