www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Адамівська СЗШ відзначила 120-річний ювілей
Версія для друку Написати листа

Минулої суботи світле, радісне, неповторне свято з нагоди 120-річного ювілею навчального закладу зібрало багато людей на свіжому повітрі під тінистими деревами Адамівської СЗШ – вчителів, учнів, ветеранів праці, випускників різних років, гостей.
Гарний музичний супровід надав святу незвичайної урочистості.
Колишні випускники школи згадали тут кращі, незабутні дитячі роки, подорожі до нових обріїв пізнання у безмежному світі науки, шкільні ранки і вечори, екскурсії, конкурси і змагання, друзів-однокласників, шкільну дружбу.
Зворушливі, теплі, щирі слова привітань висловили на урочистому заході голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Васильович Кисіль, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Дмитрівна Одринська, Адамівський сільський голова Ольга Володимирівна Литвиненко.
У своїх промовах вони зичили педагогам та учням творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, любові до рідного краю, щоб не міліло джерело знань – основа могутності і процвітання України. Всі вони висловили впевненість, що любов до рідної землі, глибока шана до знань роблять життя юної зміни щасливим і школі є чим гордитися.
Олег Васильович Гапіч вручив в.о. директора школи Галині Олександрівні Безхутрій вітальну адресу та сертифікат на придбання газової плити для шкільної їдальні.
Добре відомий своїм меценатством депутат Дніпропетровської обласної ради від БПП «Солідарність» Сергій Васильович Кисіль, знаючи потреби школи, цього разу завітав на свято з ноутбуком.
Хвилюючими були і виступи численних гостей – випускників школи, і змістовна концертна програма, поставлена силами учнів та педагогів.
Перед очима кожного дорослого спливало щасливе, безтурботне дитинство. Затамувавши подих, присутні отримали справжнє задоволення від цього дійства.
Зокрема, зворушливими були історичні віхи школи, де спливали прізвища директорів школи та їх заступників, вчителів, які сіяли розумне, добре, вічне у серцях своїх вихованців, гідно несли почесне звання вчителя, дарували учням мудрість своєї душі.
Адамівській СЗШ, заснованій у 1899 році, 120 років. Багато змін сталося в ній за такий тривалий час. На сьогодні тут створено належні умови для навчання та виховання підростаючих покоління. Мудрістю, досвідом, напутнім словом, теплом душі старших виховується в цих стінах майбутнє рідного краю та України.
Заклад іде в ногу з часом: впроваджуються нові інформаційні технології, діти успішно опановують комп’ютер, черпають всебічні знання з Інтернету. Випускникам школи по плечу зовнішнє незалежне оцінювання.
Адамівські учні вміють проявити себе в предметних олімпіадах, спортивних і туристичних змаганнях, конкурсах, виставках, естафетах, гарно співають і танцюють.
Відео та фото зйомки ще довго нагадуватимуть учасникам заходу про велике ювілейне шкільне свято, яке пролунало у кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на життєві успіхи та гаразди.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор