www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

25 лютого 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, надання адміністративних послуг населенню, стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, надання медичних послуг населенню, підготовку до весняного призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», попередження бездоглядності підлітків та інше.

На оперативній нараді Олег Васильович Гапіч поінформував присутніх про стан справ у районі, зупинився на питаннях функціонування закладів освіти, культури, медицини.
Зокрема, керівник органів виконавчої влади району зазначив, що в рамках Програми Президента України Петра Олексійовича Порошенка «Сільська медицина» вручено ключі від службового автомобіля для сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Адамівка, а також здійснено перерозподіл службового медичного транспорту, в результаті чого виділено автомобіль для Затишнянської СЛА ЗПСМ.
З кожного розглянутого на нараді питання дано відповідні доручення.
Начальник Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимир Миколайович Кіяниця поінформував присутніх про стан криміногенної ситуації в районі, розслідування та розкриття злочинів. Йому доручено у подальшому тримати на контролі дані питання, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Головний лікар КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяна Іванівна Здохленко поінформувала присутніх про хід приписної кампанії та укладання договорів із сімейними лікарями, а також зауважила, що захворюваність в районі на грип та ГРВІ серед дорослих і дітей пішла на спад. Їй дано доручення тримати на контролі якість надання медичних послуг населенню в територіальних громадах району, зокрема, звернути увагу на роз’яснення населенню необхідності укладання договорів із сімейними лікарями.
Тимчасово виконуючій обов’язки військового комісара Криничанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, капітану Юлії Володимирівні Мельник дано доручення тримати на контролі питання щодо підготовки до весняного призову-2019 на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Було звернуто увагу заступника головного лікаря КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Володимира Миколайовича Костенка на необхідність вжиття мір щодо забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку доручено тримати на постійному контролі питання соціального захисту пільгових категорій населення.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві дано доручення тримати на постійному контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, з метою попередження дитячої бездоглядності.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані з координацією всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор