www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 4 грудня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вчасна оплата доставки газу – запорука безаварійного та безперебійного газопостачання
Версія для друку Написати листа

Безпечне та безаварійне постачання газу до кожного споживача 24/7 залежить від своєчасної оплати послуги розподілу газу. Утримання мереж, їх фахове обслуговування та ремонт, робота аварійно-диспетчерської служби «104» здійснюються саме за рахунок тарифних коштів.


АТ «Дніропетровськгаз» нагадує, що плата за розподілу газу здійснюється до 20 числа місяця, в якому споживач отримує послугу. Тобто, за липень - до 20 липня. Будьте уважні! Послуга доставки сплачується окремо від плати за газ як товар, на рахунок АТ «Дніпропетровськгаз» рівномірними щомісячними платежами. При цьому не обов’язково чекати паперового рахунку. Клієнти «Дніпропетровськгаз» мають можливість завантажити рахунки та сплатити за розподіл газу дистанційно, у зручний час та зі зручного місця за допомогою онлайн-сервісів:

особистого кабінету на сайті 104.ua

чат-боту «7104ua» у Viber чи Telegram

мобільного додатку 104Mobile для Android

мобільного додатку 104Mobile Light для iPhone

Для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» розроблено експрес-реєстрацію, котра дозволяє автоматично зареєструвати особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо зателефонувати із свого мобільного телефону до контакт-центру за номером 067−00−90−104 і повідомити оператору номер особового рахунку, який зазначено у квитанції кожного клієнта. Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.


АТ «Дніпропетровськгаз» вдячний клієнтам, котрі вчасно здійснюють оплату послуги. Саме це дає змогу підтримувати стабільну та безперебійну роботу газових мереж Дніпропетровської області та роботу аварійної служби.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор