www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Фонд прийняв на оплату лікарняні на 1,8 млн грн для компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19 ( в тому числі в Дніпропетровській області на суму 79 тис.грн)
Версія для друку Написати листа

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.

Зокрема, за час лікування гострого профзахворювання ФССУ компенсує застрахованим особам втрачений заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу. З початку пандеміїФонд прийняв на оплату 500 таких листків непрацездатності на суму понад 1,79 мільйонів гривень ( в тому числі в Дніпропетровській області на суму 79 тис.грн).

Загалом працівники провели на оплачуваному за кошти Фонду лікарняному через профзахворюванняна коронавірусну хворобу 6 141 день (в тому числі в Дніпропетровській області 250 днів).

Виплати здійснюються Фондом, починаючи з шостого дня непрацездатності і до повного одужання, перші п’ять днів фінансує роботодавець. Підставою для надання зазначеної допомоги є виданий в установленому порядку листок непрацездатності та наявність акту розслідування нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор