www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

27 березня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан готовності та початок весняно-польових робіт в агроформуваннях району, стан криміногенної ситуації в районі, приведення у належний стан доріг місцевого значення, благоустрій закріплених територій та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
На оперативній нараді Олег Васильович Гапіч вкотре мав намір звернутися до районної ради стосовно вирішення окремих актуальних для району питань, але жоден представник не був присутнім, що має на меті усунення керівництва районної ради від спільної участі у розгляді проблем та перспектив соціально-економічного розвитку району.
Стосовно виконання бюджету району заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Іванівна Назаренко проінформувала присутніх, що станом на 24 березня 2017 року до загального фонду зведеного місцевого бюджету району спільно з бюджетами територіальних громад надійшло 17771,8 тис. грн. власних доходів, що становить 106,0% від плану першого кварталу (план 16771,9 тис. грн.).
План 3-х місяців по доходах бюджету району без врахування ОТГ виконано в сумі 7193,2 тис. грн. або на 101,5%. До загального фонду бюджетів ОТГ надійшло 10578,6 тис. грн. або на 109,2% від плану.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 3087,9 тис. грн. або на 125,6 % (план 2459,2 тис. грн.).
На оперативній нараді Олені Іванівні Назаренко доручено тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку, який звітував на оперативній нараді про нарахування субсидій домогосподарствам та соціальний захист пільгових категорій населення, доручено тримати дані питання на постійному контролі з метою максимального забезпечення нагальних потреб людей, що потребують захисту з боку держави.
На оперативній нараді начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено спільно з працівниками Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити систематичні рейди в кризові сім'ї з метою вивчення стану справ по виконанню батьками своїх обов’язків по вихованню дітей, а також підготувати доручення голови райдержадміністрації з даного напрямку діяльності.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Андрію Івановичу Харченку доручено в подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень, зокрема, відстежувати можливі випадки вирубування лісосмуг, реалізації наркотичних засобів, продовжити роботу по попередженню виникнення стихійних сміттєзвалищ, зокрема, унеможливлення завезення на терени району львівських побутових відходів.
Олег Васильович Гапіч подякував першому заступнику голови райдержадміністрації Олегу Петровичу Карнацькому, голові Криничанської об’єднаної територіальної громади Ігорю Федоровичу Лісовому та керівництву правоохоронних органів та дорожньо-патрульної служби в районі Андрію Івановичу Харченку та Олегу Васильовичу Гудиму за оперативність у питанні перешкоджання звалюванню львівського сміття 18 березня 2017 року поблизу с. Чернече Криничанської об’єднаної територіальної громади.
Виконуючий обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Юрійович Громик доповів, що станом на 24 березня 2017 року підживлено озимих всього 23940 га, що складає 100% до прогнозу, крім того, підживлено озимого ріпаку 5351 га, 100% до прогнозу. Забороновано всього 11810 га, що становить 13% до плану – 89026 га, закультивовано 2530 га, 7 % до плану – 74758 га. Підготовлено тракторів у кількості 1246 одиниць, що складає 97%; сівалок – 300 одиниць, що становить 96%. Забезпеченість дизпаливом складає 2024 тонн – 88% до потреби 2300 тонн.
Йому та раднику голови райдержадміністрації Віктору Васильовичу Стрельцову дано доручення щодо забезпечення моніторингу проведення весняно-польових робіт у визначені терміни, зокрема, налагодити постійний контроль за станом озимих культур, раціональним використанням землі, сприяти в межах компетенції своєчасному забезпеченню господарств засобами захисту рослин, мінеральними добривами та іншими мінеральними ресурсами, посилити рівень відповідальності за дотриманням вимог Закону України «Про охорону праці», проводити інструктажі з різними категоріями працівників, здійснювати постійний моніторинг щодо надходження до бюджету обов’язкових платежів від підприємств агропромислового комплексу.
Провідному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олені Олександрівні Фроловій дано доручення забезпечити контроль за реалізацією заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення та приведення у належний санітарний стан населених пунктів району із залученням до даних заходів колективів підприємств, організацій, установ та населення району.
Першому заступнику голови райдержадміністрації Олегу Петровичу Карнацькому доручено тримати на постійному контролі питання весняного призову до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Заступнику начальника комунального підприємства «Криничанське бюро технічної інвентаризації» Наталії Григорівні Безродній рекомендовано дотримуватися чинного законодавства під час реєстрації договорів оренди земельних ділянок (паїв).
Головному спеціалісту Управління Держпродспоживслужби у Криничанському районі Юрію Васильовичу Білоусу доручено проводити роз’яснювальну роботу серед населення району з метою попередження виникнення стихійних сміттєзвалищ.
Сільським головам та головам об’єднаних територіальних громад району, зокрема, Ігорю Федоровичу Лісовому доручено дотримуватися чинного законодавства щодо ліквідації стихійних осередків торгівлі та передбачення місць для торгівлі на ринках.
Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч подякував раднику голови райдержадміністрації Олександру Володимировичу Кореню за підтримку діяльності боксерських клубів та сприяння розвитку спорту в районі, а також висловив сподівання, що у поточному році запрацює боксерський клуб на базі Болтишської СЗШ та буде докладено зусиль до відкриття нових спортивних майданчиків.
Начальнику філії «Криничанський райавтодор» Кирилу Вікторовичу Марченку дано доручення тримати на постійному контролі своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт на автошляхах району.
Заступнику директора районного центру зайнятості Аллі Володимирівні Андросовій доручено підготувати списки громадян для залучення до громадських робіт в територіальних громадах району.
На оперативній нараді заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець акцентувала увагу керівників закладів та установ району на необхідності надання своєчасних відповідей на звернення громадян.
Підсумовуючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі керівники підприємств, установ чи організацій повинні докладати максим зусиль до реалізації поставлених на оперативній нараді завдань з метою задоволення потреб населення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор