www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Горджуся своїм земляком – учасником АТО Віталієм Гулаком з смт Кринички
Версія для друку Написати листа

Пліч-о-пліч у зоні АТО довелося мені служити зі своїм земляком Віталієм Гулаком з смт Кринички. Дякую долі, що так сталося. Мій земляк – надзвичайно відповідальний, самовідданий, мужній боєць, приклад для своїх побратимів.
Він зразково виконує всі бойові завдання на оборонних рубежах м. Авдіївка. Являється заступником командира взводу 39 окремого батальйону охорони окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, вміло керує особовим складом.
Під його керівництвом було знищено декілька вогневих позицій противника, за що представлений до бойової нагороди, яка надійде вже незабаром.
Обстановка в Авдіївці на даний час напружена, противник постійно обстрілює місто, яке час від часу перебуває без світла. Під обстріли потрапляє фільтрувальна станція, що забезпечує Авдіївку питною водою. Тож час від часу мають місце перебої з постачанням води, внаслідок чого потерпають школи, лікарні, дитсадки, місцеві жителі.
Ми продовжуємо стояти на передових рубежах, оберігати мир і спокій своїх співвітчизників на сході. Зима з тривалими морозами та сніговими заметами вже позаду і в моїх побратимів високий бойовий дух.
Дуже вдячний землякам-криничанцям за гуманітарну допомогу, яка періодично нам надходить. Відчувається, що це підтримка бійцям не словом, а ділом. Адже вони свою справу вершать ціною власного життя. І особлива вдячність депутату Дніпропетровської обласної ради від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергію Васильовичу Кисілю, який нещодавно передав нам позашляховик «Опель», що так виручає на службі.
Дійсно, взаєморозуміння та підтримка людей зміцнюють бойовий дух, надають наснаги у боротьбі з ворогом. І нікого з нас не покидає думка: великий український народ єдиний, і вистояти у тій кривавій війні можна лише разом, коли всі думають і дбають про перемогу.
Низький уклін всім вам, дорогі земляки!

Вадим Трифонов,
заступник командира 39 окремого батальйону охорони окремої артилерійської бригади Збройних Сил України,
с. Оленівка Промінської територіальної громади
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор