www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Робоча нарада з питань опрацювання дорожньої карти щодо передачі закладів освіти до об’єднаних територіальних громад відбулася в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Робоча нарада з питань опрацювання дорожньої карти щодо передачі закладів освіти до об’єднаних територіальних громад відбулася в Криничанській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Антоніни Іванівни Лісовець.
Участь у нараді взяли начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Вікторівна Манко та завідуюча методичним кабінетом при відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Михайлівна Ковальська.
В ході наради детально обговорювалися питання порядку передачі майна, кадрових документів, проведення розрахунків з оплати праці, порядку нарахування відпускних тощо.
Крім того, опрацьовано заходи щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону 2017-2018 р.р. як відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, так і об’єднаними територіальними громадами.
Окремо проаналізовано питання щодо необхідності проведення тендерних закупівель в закладах освіти на перше півріччя 2017 року.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор