www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ДОПОМОГА ЖІНКАМ-ПЕРЕСЕЛЕНКАМ
Версія для друку Написати листа

Криничанський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», яке реалізується ВБО «КОНВІКТУС Україна», спільно з ГО «АЦ «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської Комісії (контракт № 2015/369-458 ВІД 01.02.2016) створено Центр психосоціальної допомоги для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від домашнього та гендерно-орієнтованого насильства. Центр знаходиться поблизу м. Києва.
Метою діяльності закладу є забезпечення притулком, надання комплексної допомоги жінкам - ВПО до 55 років (у тому числі з дітьми) та створення умов для подолання наслідків учиненого над ними насильства. Термін перебування в закладі визначається індивідуально, але не може перевищувати 6 місяців від дня поселення. Зарахування до Центру здійснюється щоденно на підставі особистого звернення постраждалої особи або письмового направлення до ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» від закладів, установ та організацій різних форм власності, які виявили таку особу (за умови її усвідомленої згоди).
До Центру не приймаються постраждалі особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння; з симптомами хвороби в гострому періоді або в період загострених хронічних захворювань, а також особи, що потребують постійного стороннього догляду і не в змозі самостійного себе обслуговувати.
Умовою зарахування до Центру є наявність:

  - документа, що засвідчує особу;
  - довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  - медичної довідки, що засвідчує можливість особи перебувати в колективі.
  У разі необхідності розміщення разом з жінкою її дитини/дітей, додаються також документи, що посвідчують їх родинні зв’язки та медична довідка на дитину/дітей.
  Телефон та електронна адреса для довідок: +38 067 341 48 95, dim.vpo@gmail.com, ua.convictus@gmail.com (з 10.00 до 18.00).
  Телефон та електронна адреса Криничанського районного ЦСССДМ: (05654) 9-14-08; krinichki.2012@yandex.ua

  Директор Криничанського
  районного ЦСССДМ І.Д.ОДРИНСЬКА
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор