www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Керівники органів виконавчої влади району відвідали Затишнянську територіальну громаду
Версія для друку Написати листа


20.02.2019 року голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч та заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець з робочим візитом відвідали Затишнянську територіальну громаду, де побували в сільській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та в середній загальноосвітній школі.

Керівники органів виконавчої влади району оглянули нове медичне обладнання, закуплене за кошти з бюджету Затишнянської сільської ради, поспілкувалися з сімейним лікарем – молодим спеціалістом Наталею Олегівною Гострою та медичним персоналом закладу.
Голова райдержадміністрації вручив ключі від санітарного автомобіля сімейному лікарю. Придбання нового службового автомобіля марки «Renault» для сімейного лікаря Адамівської СЛА ЗПСМ дозволило здійснити перерозподіл автотранспорту між лікарськими амбулаторіями та забезпечити Затишнянську СЛА автомобілем.
На часі всі лікарські амбулаторії району мають санітарні автомобілі та забезпечені медичним обладнанням відповідно до табеля оснащеності.
Слова вдячності голова райдержадміністрації висловив депутатському корпусу та сільським головам Затишнянської та Преображенської громад за їх активну підтримку закладів охорони здоров’я та освіти.
Окремо обговорювалися питання роботи фельдшерських пунктів на території Преображенської сільської ради.
З метою забезпечення доступності мешканців територіальних громад району до первинної медичної допомоги районна державна адміністрація велику увагу приділяє збереженню мережі медичних закладів, особливо - фельдшерських пунктів та медичних кадрів. Наразі жителі с. Вітрівка можуть не хвилюватися за майбутнє свого фельдшерського пункту та фельдшера Нелю Федорівну Паніну.
В ході робочої поїздки Олег Васильович Гапіч та Антоніна Іванівна Лісовець відвідали також Затишнянську середню загальноосвітню школу, де оглянули спортивну залу, яка була відремонтована у 2018 році.
На зустрічі з керівництвом райдержадміністрації побували Затишнянський та Преображенський сільські голови Олександр Васильович Бугай і Василь Іванович Шова, депутат районної ради Кирило Петрович Саранча, директори Затишнянської та Преображенської СЗШ Тетяна Іванівна Зеленська та Володимир Миколайович Степаненко, директор Вітрівського НВК Микола Васильович Шульженко, завідувачі Преображенського та Вітрівського фельдшерських пунктів Світлана Петрівна Коломійчук та Неля Федорівна Паніна, працівники бюджетних установ, депутати місцевих рад.
Голова райдержадміністрації в ході зустрічі окремо зупинився на питаннях громадської безпеки на даних територіях та подякував депутату районної ради Кирилу Петровичу Саранчі за його ініціативність та фінансову підтримку у вирішенні питання закріплення постійного дільничного інспектора за даними територіями та забезпечення його транспортним засобом.
Керівництвом органів виконавчої влади району дано відповіді на актуальні питання, що хвилюють місцевих жителів.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор