www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України відбулися на Криничанщині
Версія для друку Написати листа

01 квітня 2017 року значима, актуальна, хвилююча подія відбулася біля пам’ятника Т.Г. Шевченку в центральному парку смт Кринички - урочисті проводи призовників району до лав Української армії.
На строкову службу ідуть юнаки, яким підійшов час розпрощатися з домашніми звичками та присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників. Це:

  - Володимир Серветник (с. Маломихайлівка);
  - Ігор Зелений (с. Маломихайлівка);
  - Владислав Гараган (с. Маломихайлівка);
  - Антон Сітайло (с. Кудашівка);
  - Сергій Кшенський (смт Божедарівка);
  - Дмитро Охріменко (с. Гуляйполе);
  - Костянтин Мисливець (с. Прапор);
  - Антон Субот (с. Прапор);
  - Віталій Гузенко (с. Гуляйполе);
  - Владислав Дорошенко (с. Світлогірське);
  - Дмитро Кузьмін (смт Кринички);
  - Олександр Петрушенко (с. Покровка);
  - Артем Коваль (смт Кринички);
  - Олександр Корсун (смт Аули);
  - Сергій Лимар (с. Сухий Хутір);
  - Євген Лебідь (с. Чернече);
  - Ігор Волнянський (с. Червоний Став);
  - Вячеслав Куцевол (с. Дружб);
  - Олександр Марченко (с. Бикове).
Служба в армії стає престижною і молоді люди, які її проходитимуть, матимуть особливу шану і повагу в суспільстві.
Україна має багаторічну історію, в яку вкарбовані бойові і трудові традиції. І коли мова йде про бойові традиції, це не означає, що треба обов’язково воювати. До бойових традицій відносяться зміцнення наших Збройних Сил, вшанування знаменних дат в їх історії, урочисті проводи юнаків на службу, а це почесно, гідно і благородно.
У найближчий час наші юнаки-призовники потраплять до військових частин, одягнуть військову форму, складуть Присягу і стануть справжніми чоловіками та виконуватимуть почесний обов’язок перед Україною.
На урочистому заході з привітальним словом до них звернулися голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, військовий комісар районного військового комісаріату, підполковник Вадим Андрійович Коровкін, які зазначили, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловили свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану, побажали самостійності, дисциплінованості, наполегливості, успіхів у строковій службі. Кожному призовнику було вручено подарунок.
Хвилюючі слова промовила і мама призовника Артема з смт Кринички - Лариса Іванівна Коваль, яка побажала, щоб нинішні призовники повернулися до рідних домівок живими та здоровими, мужніми і загартованими, щоб батьки по-справжньому гордилися своїми синами.
Долучилися до щирих побажань на адресу призовників і нещодавні демобілізовані військовослужбовці строкової служби Антон Вакерина, Олександр Леонтьєв та Владислав Яковлєв. Бажали вони хлопцям витримки, мужності, сміливості, почуття високої відповідальності, свідомості і гордості за доручену військову справу.
А настоятель УПЦ КП, Благочинний Криничанського району, ієрей Віталій Савко разом зі священнослужителем із Сумської області – отцем Василієм благословили новобранців на успішну службу та щасливу долю, побажали щоб полум’я молодих сердець та душевне багатство присвятили вони служінню державі і Українському народу.
Слово-відповідь тримав Володимир Серветник, випускник фізкультурного коледжу, який запевнив учасників урочистостей, що кожен з призовників з честю виконає свій обов’язок перед суверенною, незалежною державою, стане хорошим воїном, вірним захисником і гідним сином України.
Участь в урочистостях взяли: перший заступник голови райдержадміністрації, учасник АТО Олег Петрович Карнацький, голова Криничанської селищної ради Ігор Федорович Лісовий, заступник військового комісара райвійськкомату, капітан Юлія Володимирівна Мельник, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування райвійськкомату, старший лейтенант Віктор Іванович Пустовий та ряд інших військовослужбовців райвійськкомату, радник голови райдержадміністрації з агропромислових питань Віктор Васильович Стрельцов, голова районної організації ветеранів України Федір Пантелійович Іванов, депутат районної ради, учасник АТО Андрій Миколайович Кудрявцев.
Цього дня у райвійськкоматі відбулося засідання призовної комісії, де її голова, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький кожному призовнику вручив повістку.
Нехай успішною буде строкова служба цих молодих людей, здійснюються всі їхні мрії та побажання і гордиться ними Криничанщина!
Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор