www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: В смт Кринички у День пам’яті захисників України відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО
Версія для друку Написати листа

29 серпня 2019 року в смт Кринички у День пам’яті захисників України відбулося покладання квітів до стели Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.
Участь у заході взяли: заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець, депутати районної ради, члени районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» на чолі з Сергієм Васильовичем Іщенком, працівники райдержадміністрації, районної ради, Криничанської ОТГ, підприємств, установ та організацій райцентру, керівники закладів освіти району, громадськість, ветерани, молодь.

29 серпня в Україні вшановується пам'ять захисників України, зокрема, загиблих учасників бойових дій в Іловайську та Дебальцевому. Тоді українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
За важливий стратегічний об'єкт Донбасу – місто Іловайськ боротьба тривала з середини серпня 2014 року. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але Росія кинула у супротив свої регулярні війська.
В результаті близько десятка батальйонів українців потрапили в оточення. 29 серпня 2014 року бойовики запропонували відкрити для українських військових гуманітарний коридор, по якому вони б могли вийти з «котла». Однак це була пастка…
Згідно зі статистикою тоді загинули 366 українських воїнів, 429 отримали поранення, 300 потрапили в полон.
Серед полеглих під Іловайськом був 26-річний військовослужбовець Микола Кузьма із с. Промінь Криничанського району. Його портрет розміщено на стелі Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО.
При виконанні військового обов’язку у зоні АТО з Криничанщини загинули також відважні бійці: Володимир Варфоломєєв, Сергій Ковальчук, Іван Курята, Олександр Піскіжов, Олег Литовченко, Дмитро Акімов, Андрій Ткач, Віктор Росторопша, Сергій Бартиш, Андрій Павленко, Артем Санжаровець.
Ще ряд учасників АТО в силу різних обставин передчасно пішли з життя. Вічна їм пам’ять та безмежна вдячність нинішніх і прийдешніх поколінь!
Учасники покладання квітів вшанували пам'ять наших загиблих земляків-криничанців хвилиною мовчання.
В ці дні наші мужні воїни на Сході України утверджують глибоко патріотичну справу по відстоюванню державного суверенітету та територіальної цілісності України і ми пишаємося їх сміливістю, відвагою та самопожертвою.
Разом з цим, докладаємо всіх зусиль для підвищення боєздатності наших Збройних Сил, обороноздатності держави з тим, щоб мати надійний тил. 180 земляків-криничанців виявили бажання проходити військову службу за контрактом.
У Криничанському районі все робиться для того, щоб панували мир і злагода, стабільно працювали установи, люди вчасно отримували заробітну плату і з вірою дивилися у майбутнє. На це спрямовує максимум зусиль районна державна адміністрація за підтримки команди однодумців і, зокрема, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор