www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальни виплат внутрішньо переміщеним особам
Версія для друку Написати листа

07 квітня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, що передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 365 від 08.06.2016 року.
На засіданні комісії було розглянуто дев’ять заяв від внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, які мешкають на даний час в населених пунктах району – Вітрівка, Преображенка, Малософіївка, Гуляйполе, Світлогірське, Кринички щодо відновлення їм соціальних виплат.
З них шість заяв задоволено, решті – відмовлено за відсутністю належного пакету документів та як особам, що не підлягають призначенню даних пільг.
Крім того, вирішено скасувати дію двадцяти довідок внутрішньо переміщених осіб у зв’язку з відсутністю їх за фактичним місцем реєстрації.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор