www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Попрацювали на благоустрої липової алеї в смт Кринички
Версія для друку Написати листа

Відомо, що зелені насадження прикрашають ландшафт населених пунктів, очищають і зволожують повітря, поліпшують санітарно-гігієнічні умови, мають оздоровче значення. Розмаїття декоративних рослин завжди відкриває широкі можливості для збагачення архітектурного стилю.
За ініціативою нашого земляка, Ветерана служби Безпеки України Віталія Вікторовича Криворучка, який багато робить для благоустрою рідного селища, у жовтні 2016 року у райцентрі – смт Кринички висадили саджанці липи.
До цієї благородної справи приєдналися тоді активісти районної організації політичної партії «Відродження», депутати районної ради, ветерани правоохоронних органів, члени районної громадської організації воїнів АТО «Патріот», а також юне покоління - учні Криничанської СЗШ №1 та Криничанської СЗШ №2, які висадили багаторічні квіти та навели лад на клумбах.
Сьогодні, 07.04.2017 року, ми з однопартійцем, депутатом районної ради Олегом Миколайовичем Золотаревським та цими ж школярами, одинадцятикласниками обох Криничанських шкіл, знову вийшли попрацювати на алею: обробили лунки та полили липи, упорядкували клумби.
Всі попрацювали на ентузіазмі з вірою в те, що серце Криничок - Центральна площа стане незрівнянно кращою, привабливішою для всіх, хто тут народився, живе, любить рідне селище, чиєю працею воно створювалось, і, звичайно ж, для гостей селища, яких щоденно є чимало.
Учасників акції переповнювала атмосфера позитивного настрою, почуття бережливого ставлення до природи та велике бажання зробити особистий внесок у благородну справу турботи про чисте довкілля, про озеленення навколишнього середовища.
Дуже прикро, що три лавочки на алеї вже пошкоджено, знищено натяжні канатики з цілого ряду дерев.
Зрозуміло, що дана краса створюється для людей. Тож давайте разом з повагою ставитися до нашого спільного майна, до навколишньої природи і подбаймо, щоб тут були чистота і порядок!

І.А. Майборода,
голова фракції партії «Відродження»
в Криничанській районній раді

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор