www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурних підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

09 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, хід збирання ранніх зернових культур, підготовка шкіл до зимового періоду та інше.
З кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
На початку оперативної наради Олег Васильович Гапіч привітав з днем народження керівника центру, адміністратора центру надання адміністративних послуг Криничанської райдержадміністрації Сергія Миколайовича Яковлєва та побажав йому успіхів у справах, невичерпної енергії і оптимізму, наснаги та життєвої енергії.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Радчук поінформувала присутніх, що станом на 01 липня 2018 року до загального фонду місцевого бюджету району разом з бюджетами ОТГ надійшло 52037,1 тис. грн., або 105,8% від плану 1 півріччя.
Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані в сумі 10159,8 тис. грн., або на 103,6 відсотків.
Кошти базової дотації, освітньої та медичної субвенції з державного бюджету та бюджетів ОТГ до районного бюджету надійшли в повному обсязі.

Станом на 01 липня 2018 року заробітна плата з нарахуваннями по бюджетним установам виплачена стовідсотково.
Тетяні Миколаївні Радчук доручено в подальшому постійно тримати на контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників, виконанню дохідної частини бюджету.
Начальнику Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУМП у Дніпропетровській області Кіяниці Володимиру Миколайовичу доручено у подальшому тримати на контролі питання криміногенної ситуації в районі, забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Юрійович Громик поінформував присутніх про хід проведення збирання ранніх зернових в районі.
Станом на 09 липня 2018 року всього ранніх зернових: скошено – 11 545 га, накошено – 31512 тонни; озимої пшениці: скошено – 7120 га, накошено 20 007 га; озимого ячменю: скошено – 4425 га, накошено – 11505 тонн; крім того озимого ріпака: скошено – 6222 га, накошено – 9830 тонн.
Також Юрій Юрійович повідомив, що до нашого району з робочою поїздкою завітали: начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Олексійович Удовицький та його заступник Іван Олексійович Гордієнко. Вони побували у фермерському господарстві «Алігатор» і товаристві «Лада».
Начальнику 65-ї ДР РЧ України у Дніпропетровській області Тарасенку Михайлу Івановичу доручено постійно тримати на контролі питання можливості створення в об’єднаних територіальних громадах центрів безпеки (місцевої пожежної охорони) та взаємодіяти з відділом цивільного захисту об’єднаних територіальних громад.
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталію Івановичу Корнієнку тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району

Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на постійному контролі надання адміністративних послуг у найкоротші терміни та поліпшення якості їх надання.
В ході оперативної наради голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч проаналізував хід виконання доручень, наданих на попередніх нарадах, з метою доведення розпочатих справ до логічного завершення та забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Олена Качановська,
провідний інспектор відділу організаційної
роботи апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор