www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання зі святом Великодня від Благочинного Криничанського району, настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці УПЦ КП, ієрея Віталія Савка
Версія для друку Написати листаХристос Воскрес!
Дорогі брати і сестри!

У цей світлий і радісний день з уст усіх православних християн звучить дороге нашому серцю – «Христос воскрес!». Це благовісне привітання для нас християн є серцевиною нашої віри, основою нашої надії та звершенням нашої любові.
«Радуйтеся!» – перше слово, що прозвучало з уст Воскреслого Христа (Мф. 28:9). «Радуйся!» – привітав Пресвяту Діву Марію архангел Гавриїл у Благовіщенні (Лк. 1:28). «Радійте завжди в Господі, і ще кажу: радійте», – закликає християн святий апостол Павло (Флп. 4:4). Сьогодні Церква Христова сповнена пасхальної радості, вона щедро дарує її усім християнам. Ми ж повинні прагнути завжди перебувати у радості, що дарується нам на Великдень.
Дорогі браття й сестри! У цей святковий великодній час від усієї душі вітаю вас зі святом Воскресіння Христового. Бажаю вам родинного щастя, доброго здоров’я і всього того, що кожен мріє отримати як дар від воскреслого Христа.
Господь Ісус Христос у цей складний для України час нехай береже нас у мирі, єдності й любові та благословить наш Криничанський край і весь український народ.
Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами!
Воістинно Христос Воскрес!
Благочинний Криничанського району,
настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці УПЦ КП,
ієрей Віталій Савко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор