www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих проведено бібліотечний етюд «Пам’ятаємо про Крути»
Версія для друку Написати листа

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Саме там, під Крутами, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Напередодні цієї дати в Криничанській центральній районній бібліотеці для дорослих було проведено бібліотечний етюд «Пам’ятаємо про Крути», який до уваги присутніх представила завідуюча відділом обслуговування Наталія Олександрівна Мазуренко.

На захід завітали учні 11 класу Криничанської СЗШ №2 разом із заступником директора з виховної роботи Іриною Михайлівною Лебедь. Вони уважно слухали розповідь про героїв, які були зовсім не на багато старші за них, і, не вагаючись, віддали своє юне життя за Україну.

В бібліотечному етюді увазі запрошених було представлено відеопрезентацію та екскурс в минуле. Ведуча заходу розповіла про жертовність героїв, які стали символом відродження українства.

У фонді бібліотеки є документи, присвячені подіям Крутянського бою. Саме вони стали основою книжкової виставки «Героїзм і трагедія нашої історії», біля якої було проведено огляд літератури «Безсмертна слава лицарів Крут».

З книг, які знаходиться на виставці, можна дізнатися багато мало відомих фактів, прочитати спогади очевидців та судження істориків.

На книжковій виставці представлені також видавничі матеріали районної бібліотеки - інформаційний буклет «України обпалений цвіт», з якого можна дізнатися головні факти про бій під Крутами та книги, що є в бібліотеці.

На заході були присутні начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Надія Іванівна Руденко та радник голови районної державної адміністрації Людмила Федорівна Забора, які є частими гостями бібліотечних заходів. Людмила Федорівна звернулася до присутніх, наголосивши, що бій під Крутами був невеличкою, але значною віхою в українській визвольній боротьбі, і побажала підростаючому поколінню зберегти у собі той вічний вогонь, ту непереможну любов до Батьківщини, яку мали вони, юні Герої Крут.

Валентина Лучка,
бібліограф Криничанської центральної районної бібліотеки для дорослих


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор