Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


28.02.2020 року голова Криничанської районної державної адміністрації провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
На засіданні комісії було розглянуто питання про вжиття комплексу заходів щодо профілактики інфікування та недопущення розповсюдження захворювань спричинених новим короновірусом 2019-nCov по території Криничанського району.
В роботі комісії прийняв участь начальник Камянського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Постолов О.М.
Комісія розглянула та запропонувала головам сільських та селищних рад, керівникам установ та організацій план заходів щодо обмеження розповсюдженню короновірусу.
Особливу увагу звернули на забезпечення виконання профілактичних заходів закладами медичного обслуговування населення району.
Головному редактору газети «Нові рубежі» рекомендовано забезпечити розміщення відповідних статей та інших матеріалів стосовно профілактики та недопущення розповсюдження короновірусу.
Питання розглянуті на засіданні комісії взяті під особистий контроль головою райдержадміністрації.