www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Засідання координаційної ради з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань відбулося в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
Засідання координаційної ради з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань відбулося в Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.П. Карнацького та за участю заступника голови райдержадміністрації А.І. Лісовець.

На засіданні координаційної ради йшлося про стан захворюваності на туберкульоз та смертність від цієї недуги у 2016 році, захворюваність на туберкульоз серед дітей, стан охоплення лікуванням хворих на туберкульоз, ефективність лікування. Долучилися до обговорення даного питання лікар-фтизіатр КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР О.М. Рачко, лікар-дитячий фтизіатр КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Т.А. Карнацька, головний лікар КЗОЗ «Криничанський ЦПМСД», районний координатор з дитинства Т.І. Здохленко.
Жвавим було обговорення виконання районного плану обстеження на туберкульоз у 2016 році серед неорганізованого населення, групи «соціального ризику» та групи «медичного ризику», стану туберкулінодіагностики та імунопрофілактики туберкульозу серед дітей району у 2016 році. Участь взяли в обговоренні заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗОЗ «Криничанський ЦПМСД» Т.О. Тарабріна, лікар-нарколог-психіатр КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Ю.В. Галінський, лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра» Л.В.Тупас.
Йшлося також на засіданні про захворюваність на ВІЛ/СНІД та смертність від ВІЛ/СНІДу у 2016 році, стан охоплення лікуванням хворих на ВІЛ/СНІД, ефективність лікування, виконання медичними працівниками наказу МОЗ України №415 від 22.10.2005 року «Про порядок добровільного консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію». Дані питання піднімали лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра» КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Л.В. Тупас.
А на питаннях роботи пунктів забору мокротиння та якості забору мокротиння в ПЗМ КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР та сільських лікарських амбулаторіях ЗПСМ КЗОЗ «Криничаський ЦПМСД» у 2016 році та стану раннього виявлення туберкульозу методом мікроскопії мокротиння у 2016 році зупинилися завідуюча лабораторією І рівня діагностики туберкульозу КЗ «Криничанська ЦРЛ» ДОР Т.А. Жежель та заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗОЗ «Криничанський ЦПМСД» Т.О. Тарабріна Т.О.
Засідання районної координаційної ради з протидії розповсюдженню інфекційних та соціально-небезпечних захворювань пройшло в діловій, конструктивній обстановці. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор