www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанському районному центрі зайнятості пройшов семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України
Версія для друку Написати листа

26 червня 2018 року в Криничанському районному центрі зайнятості пройшов семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України, зазвичай на цьому семінарі присутні представники Криничанського райвійськомату, але сьогодні до районного центру зайнятості завітали представники Національної гвардії України. Крім представників НГУ у семінарі взяли участь фахівці центру зайнятості та безробітні особи (чоловіки) віком від 18 до 40 років. Основна мета семінару — “Військова служба за контрактом”.
Директор РЦЗ Стефанюк Т.В. ознайомила присутніх зі станом ринку праці в районі, детально зупинилась на характеристиці актуальних вакансій. Фахівці служби зайнятості розповіли про пошук підходящої роботи відповідно до освіти, кваліфікації, професійного досвіду особи; можливості отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю; ознайомили з перспективами працевлаштування по регіону; розповіли про можливості пройти професійне навчання по професіях, які користуються попитом на ринку праці нашого району.
Далі до слова був запрошений представник Національної гвардії України Проказа Віталій Сергійович, який зазначив: “Військова служба за контрактом — це гідне щомісячне матеріальне забезпечення, повне медичне забезпечення, речове та продовольче забезпечення, навчання у відомих вищих навчальних закладах, військова кар'єра, пільги для військовослужбовця та членів його родини.
На семінарі присутні розглянули такі питання військової служби за контрактом як: умови вступу на військову службу за контрактом, добір кандидатів, а саме - порядок та процедура відбору громадян України на військову службу до Національної гвардії України, вимоги до претендентів на військову службу (вік, освіта, стан здоров'я).
Детально зупинився на обговоренні таких питань:
як стати військовим за контрактом: прийом на військову службу та вимоги до кандидатів, хто не підлягає прийняттю на військову службу;
матеріальне забезпечення;
соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар'єрного росту.
навчання у вищих військових навчальних закладах
список документів щодо оформлення на військову службу за контрактом до Нацгвардії
військові спеціальності, які потрібні у Нацгвардії
Віталій Сергійович зазначив, що військова служба за контрактом — це: гарантія стабільного грошового забезпечення, щорічна обов'язкова відпустка (30-45 календарних днів), допомога для оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, можливість кар'єрного зростання, навчання у вищих навчальних закладах, якісне безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок у відомчих санітарно-оздоровчих закладах, забезпечення службовим житлом, постановку на квартирний облік, можливість отримання житла, грошова компенсація за наймане житло, право на пенсію після 25 років календарної служби та інші соціальні гарантії встановлені законодавством. Семінар, представник НГУ — майор Проказа В.С., завершив розповіддю про власний досвід прийому на службу та проходження служби в Національній гвардії України, про навчання у Національній академії НГУ м. Харків, кар'єрний ріст та становлення його як особистості в лавах НГУ на власному прикладі.
Підводячи підсумки семінару усі присутні дійшли згоди, що за відсутності достатньої кількості вакансій — служба за контрактом є одним із видів добровільної зайнятості громадян. Слухачі семінару задавали питання представнику, обговорювали між собою прослухане на семінарі. В кінці заходу кожен отримав контактну інформацію на яскравих буклетах: “Військова служба за контрактом у Національній гвардії України”.

Криничанський районний центр зайнятості
Фахівець з профорієнтації
Коршунова Юлія Анатоліївна


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор