www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 25 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення ремонту автомобільних доріг державного та місцевого значення на території району у 2017 році
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації за ініціативою та під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено засідання робочої групи, де обговорювалися питання ремонту автомобільних доріг державного та місцевого значення на території району у 2017 році.
Участь у засідання робочої групи взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, начальник філії «Криничанський райавтодор» Кирило Вікторович Марченко, провідний інженер служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Тетяна Олександрівна Кожушко та фахівці даної установи Антон Ігорович Мацевич та Максим Олександрович Дідусенко.
Йшлося про те, що ряд автомобільних доріг на території Криничанського району потребують невідкладного ремонту, який необхідно забезпечити у 2017 році.
Вартість капітального ремонту одного кілометра доріг становить 5 млн. грн. Сума досить значна. Тож для організації ремонтних робіт було порушено питання про необхідність співфінансування з боку органів місцевого самоврядування, підприємств та агроформувань району.
В ході засідання робочої групи визначилися з рядом ділянок, які є першочерговими для забезпечення поточних ремонтних робіт, враховуючи підвіз школярів, рух рейсових автобусів та маршрутних автомобілів, якими користуються мешканці району щоб дістатися до районних установ чи лікарняних закладів.
В цілому питання ремонту доріг є досить актуальним для району і перебуває на постійному особистому контролі голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча, адже мешканці району очікують рішучих кроків від влади у цьому напрямку.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор