www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 4 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Взаємодія з ОВС
Версія для друку Написати листа

Профілактика серед осіб, які засуджені до покарань не пов’язаними з позбавленням волі, недопущення з їх боку вчинення повторних злочинів, є основним напрямком діяльності.
Для профілактики скоєння суб’єктами пробації повторних правопорушень 24 січня 2020 року проведено індивідуально-профілактичну бесіду старшим інспектором Криничанського районного сектору філії Центру пробації в Дніпропетровській області Олександром Задорожнім та дільничним офіцером Криничанського відділу поліції Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Андрієм Мороз.
Під час бесіди особливу увагу було звернуто на дотримання обов’язків, покладених судом, а також на наслідки, які можуть виникнути у разі їх невиконання, повторно наголошено на недопустимості вчинення адміністративних правопорушень та злочинів.
Співпраця з працівниками поліції дозволяє більш ефективніше проаналізувати оточення суб’єктів пробації, оцінити динамічні фактори, що впливають на рівень ризику вчинення ними повторного кримінального правопорушення та обрати ефективні напрямки роботи щодо подолання криміногенних факторів впливу.
Після спілкування із суб’єктами пробації учасники заходу мали змогу визначити напрямки подальшої роботи і заходи, які мінімізуватимуть рівень ризику вчинення ними повторного кримінального правопорушення.


Наталія Крюкова,
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор