www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 12 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відбувся онлайн семінар з актуальних питань галузі бджільництва
Версія для друку Написати листа

Представники Криничанської райдержадміністрації, Криничанської районної ради, Держпродспоживслужби, керівник асоціації пасічників Криничанського району та інші спеціалісти, які займаються бджільництвом, 21 травня 2020 року взяли участь в онлайн семінарі з питань роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади в рамках заходів, направлених на мінімізацію кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл.
У ході семінару обговорено проблематику виникнення випадків масового отруєння бджіл, найпоширеніші причини, масштаби наслідків та можливі шляхи попередження та уникнення цього явища в майбутньому.
Також нагадали слухачам семінару вимоги законодавства стосовно реєстрації пасік в органах місцевого самоврядування, отримання ветеринарно-санітарного паспорта, а також про реєстрацію бджолярів як операторів ринку харчових продуктів.
Представники спілок пасічників України загострили питання щодо необхідності посилення державної підтримки бджільництва як галузі, а також налагодження комунікативних зв’язків пасічників з аграріями.
На завершення заходу було досягнуто домовленість щодо пропозицій стосовно налагодження взаємодії між пасічниками, аграріями та представниками органів місцевої влади, що сприятиме розвитку бджільництва у районі, як перспективної галузі.

Сектор
інфраструктури, енергетики
та захисту довкілля
райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор