Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


22.06.2019 року в Преображенському Будинку культури представники Криничанської районної державної адміністрації, виконавчий комітет Преображенської сільської ради, громада, рідні, друзі привітали Світлану Володимирівну Замирайло з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та 70-річним ювілеєм.
Побажали, насамперед, міцного здоров’я та довголіття, наснаги, успіхів, родинного тепла і затишку, оптимізму, гарного настрою, щоб завжди була оточена увагою і турботою своїх рідних та близьких, раділа життю, насолоджувалася кожним його моментом.
Згідно з Указом Президента України Світлані Володимирівні Замирайло з Преображенської територіальної громади присвоєно Почесне звання «Мати-героїня».
Вона - багатодітна мама, яка народила і виховала 7 дітей. У цій дружній і великій сім’ї діти зростали добрими, навчилися чесності, порядності та відповідальності. Батьки створили всі умови для їх повноцінного, щасливого життя.
З найкращими словами привітань виконав приємну місію перший заступник голови Криничанської районної державної адміністрації Олег Петрович Карнацький – вручив нагрудний знак та посвідчення до нагороди і квіти матері-героїні.
-Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вклали у виховання своїх дітей. Нехай Всевишній дарує Вам та Вашій родині міцне здоров’я, злагоду, благополуччя та мир", – зазначив він.
Щирі слова привітань берегині родинного вогнища висловив також начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Іванович Миколайчук.
А працівники місцевого Будинку культури, гурт «Червона калина», діти та онуки доповнили вітання гарними пісенними номерами.
Дійсно, унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, де дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати кращі українські сімейні традиції.


В.І. Шова,
Преображенський сільський голова