www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Світлані Володимирівні Замирайло з Преображенської територіальної громади
Версія для друку Написати листа

22.06.2019 року в Преображенському Будинку культури представники Криничанської районної державної адміністрації, виконавчий комітет Преображенської сільської ради, громада, рідні, друзі привітали Світлану Володимирівну Замирайло з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та 70-річним ювілеєм.
Побажали, насамперед, міцного здоров’я та довголіття, наснаги, успіхів, родинного тепла і затишку, оптимізму, гарного настрою, щоб завжди була оточена увагою і турботою своїх рідних та близьких, раділа життю, насолоджувалася кожним його моментом.
Згідно з Указом Президента України Світлані Володимирівні Замирайло з Преображенської територіальної громади присвоєно Почесне звання «Мати-героїня».
Вона - багатодітна мама, яка народила і виховала 7 дітей. У цій дружній і великій сім’ї діти зростали добрими, навчилися чесності, порядності та відповідальності. Батьки створили всі умови для їх повноцінного, щасливого життя.
З найкращими словами привітань виконав приємну місію перший заступник голови Криничанської районної державної адміністрації Олег Петрович Карнацький – вручив нагрудний знак та посвідчення до нагороди і квіти матері-героїні.
-Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вклали у виховання своїх дітей. Нехай Всевишній дарує Вам та Вашій родині міцне здоров’я, злагоду, благополуччя та мир", – зазначив він.
Щирі слова привітань берегині родинного вогнища висловив також начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Іванович Миколайчук.
А працівники місцевого Будинку культури, гурт «Червона калина», діти та онуки доповнили вітання гарними пісенними номерами.
Дійсно, унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, де дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати кращі українські сімейні традиції.


В.І. Шова,
Преображенський сільський голова


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор