www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до земляків-криничанців з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні від народного депутата України, учасника Революції Гідності В.В. Дідича
Версія для друку Написати листа


Шановні земляки-криничанці!

Разом з численними співвітчизниками, пліч-о-пліч із земляками-криничанцями з перших днів мені довелося бути учасником Революції Гідності. Робив це за покликом душі і серця.
Мене переповнювала гордість за людей, яким не байдуже було майбутнє України, захоплювала сила їх духу, надихали погляди та переконання.
Заради нового майбутнього патріоти України стояли на барикадах в мороз і в холод, у вогні та в крові. Серед них багато було земляків-криничанців.
Кожен з нас під час тих буремних подій на Євромайдані був частинкою великого народу, який виборював своє право жити гідно. Ми були одностайними у рішучих діях і доводили власне бажання відстояти європейський вибір України.
Історичні події Революції Гідності мають доленосне значення для України та українців, які продемонстрували гідність та прагнення до свободи.
Найтрагічнішим на Євромайдані став кривавий четвер – 20 лютого 2014 року. Найбільш жорстоке протистояння відбулося на вулиці Інститутській, де, переважно від куль снайперів, загинуло більш ніж півсотні повстанців. Так виникла Небесна Сотня, відлік якої розпочав наш земляк-березнуватівець із сусіднього Солонянського району Сергій Нігоян, Герой України.
Капітуляція режиму Януковича відбулася наступного дня, однак через велику кількість поранених цей список зростав далі.
Новітні Герої своєю величезною любов’ю до України, мудрістю та душевним вписали нові сторінки в її історію.
Впевнений: прагнення нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти увінчається успіхом. Україна подолає російську агресію на сході, і наша велика нація піде вірним шляхом.
Європа починається не за кордоном України – вона бере свій поштовх у серці кожного українця.
У Європі громадяни змусили владу поважати себе. Багатьом з нас ще треба усвідомити, що значить власна гідність, навчитися жити з цим почуттям і нікому не дозволяти його утискати.
Навести порядок в державі, підняти рівень життя до європейського – на це потрібен час, але найголовніше – участь кожного.
Вшануймо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні - борців за світле майбутнє України!
Борімося всі разом за чесну владу, за справедливу державу, за гідне життя!
В.В. ДІДИЧ,
народний депутат України,
учасник Революції Гідності

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор