www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
КРИНИЧАНСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ: Керівництво райдержадміністрації взяло участь у покладанні квітів на Алеї пам'яті Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців АТО у м. Дніпро
Версія для друку Написати листа

У поточному році в Україні на державному рівні вшановується День пам'яті загиблих захисників України згідно з Указом Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 року «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».
Цей день пам'яті призначений на дату, пов'язану з Іловайською трагедією, в ході якої на полі бою у 2014 році загинули наші оборонці, які самовіддано відстоювали суверенні кордони української території.
29 серпня 2019 року у м. Дніпро відбулося покладання квітів на Алеї пам'яті Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців АТО, де участь взяли голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Топа та делегація представників району.
Разом з керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради, колегами з інших міст та районів області вони схилили голови у скорботі і вшанували пам'ять воїнів, загиблих за Україну, яким ми зобов’язані нашою незалежністю та свободою.
Сюди, до меморіальних плит з іменами загиблих земляків, постійно приходять люди, приносять квіти, запалюють лампадки.
Місце, де облаштована Алея пам'яті Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців антитерористичної операції в обласному центрі, символічне – саме там на початку АТО давали присягу і вирушали на схід бійці добровольчих батальйонів.
Тож щира вдячність кожному захиснику Вітчизни за вірність Присязі, за служіння Україні, за її жертовний захист.
Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю і прикладом для майбутніх поколінь.
Вічна пам’ять нашим воїнам, які полягли за свободу і незалежність країни. Слава нашим героям! Слава Україні!


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор