www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 16 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відділ надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського МЦЗ інформує
Версія для друку Написати листа

ПРОФЕСІЯ ПОРЯД

Школярам презентували навчальний заклад.
15 травня 2019 року в відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Ка'янського міського центру зайнятості відбувся профінформаційний захід “Презентація навчального закладу” в рамках проекту “
Професія_поряд” в якому взяли участь учні 8 класів КЗ "Криничанської СЗШ I-III ступенів №1" Криничанської ОТГ та Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів який розташовано в м. Кам’янське і був на зв'язку з центром зайнятості за допомогою Skype.
Дана форма спілкування вже не вперше використовується центром зайнятості та дозволяє учням, що мешкають у віддалених районах, наживо задати нагальні питання представникам навчальних закладів, і що не менш важливо - суттєво заощадити час школярів, і гроші батьків майбутніх абітурієнтів.
Спочатку нашого заходу школярі прослухали інформацію про навчальний заклад та його навчальний процес поспілкуватися з представником закладу та учнями. Всі охочі задали питання, на які одразу отримати відповіді. Найкращі учні центру розповіли про цікаве навчання в закладі, показали майстер-класи за професіями: манікюрник, перукар-стиліст, візажист, офіціант-бармен, продавець непродовольчих товарів .
Школярі дізнались про умови вступу до навчального закладу, розмір стипендії, можливості проходження літньої практики в закладах відпочинку на морському узбережжі, та що важливо, про працевлаштування після навчання.
Використання он-лайн можливостей стирає всі перепони на шляху учнів випускних класів до нових знань та формують серед учнівської молоді усвідомлений підхід до вибору навчального закладу і, відповідно, майбутньої професії. Учні подякували організаторам заходу за цікаву та досить пізнавальну зустріч.


Заступник директора-начальник
Відділу надання соціальних послуг в
Криничанському районі
Кам’янського МЦЗ Т.В. Стефанюк
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор