Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


20 січня 2020 року в приміщенні Криничанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області начальником Наталією Крюковою підписано план спільних дій на 2020 ріку з директором Криничанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
В ході підписання плану обговорено співробітництво між Криничанським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації»у Дніпропетровській області та Криничанським районним Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо задоволення криміногенних потреб суб’єктів пробації на 2020 рік.
Обговоренно, що соціальна підтримка суб'єктів пробації та узгоджена, налагоджена співпраця з Центром сприятиме подальшій соціалізації засуджених осіб та спонукатиме зменшенню вчинення ними нових кримінальних правопорушень. В ході зустрічі було визначено основні напрями та форми взаємодії щодо соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей і молоді, які перебувають на обліку та визначено додаткові заходи виховного впливу до суб'єктів пробації.

Наталія КРЮКОВА,
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області