www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відвідали військову частину в смт Черкаське
Версія для друку Написати листа

Відповідно до наказу Міністра оборони України за № 360 від 05.06.2014 року «Про затвердження Інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти» учні Божедарівської СЗШ та Болтишської СЗШ 16 лютого 2019 року відвідали військову частину в смт Черкаське.
Школярам було продемонстровано сучасне озброєння та техніку. Бійці розповіли учням про службу, захист кордонів України. Учні також відвідали спортивний комплекс, казарми, де бійці проводять відпочинок та навчання. Пригостили учнів польовою кашею та гарячим компотом.
Потім всі учні та капелан в/ч відвідали пам’ятник воїнам, які загинули від російської агресії, поклали квіти та запалили лампадки пам'яті воїнів–героїв. Учні передали капелану в/ч обереги від КЗПО Божедарівський ДБЮТ та учнів Божедарівської та Болтишської середніх загальноосвітніх шкіл.
До організації поїздки у військову частину доклали зусиль начальник відділу освіти, молоді та спорту Божедарівської селищної ради
Манко Р.О., керівники гуртка «Захист Вітчизни» Таран С.В. та Наливайко В.В.
Щира вдячність командиру в/ч та бійцям за патріотичний дух, яким надихнули учнів.

М.П. Мельник,
методист відділу освіти, молоді та
спорту Божедарівської селищної ради
Криничанського району
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор