www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах
Версія для друку Написати листа

В Криничанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Петровича Карнацького 14.09.2018 року відбулося засідання комісії з питань координації взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
На засіданні комісії розглядалися питання щодо перебування окремих осіб/сімей Криничанського району на обліку Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,а також зняття з обліку осіб/сімей як таких, що мінімізували свої складні життєві обставини.
За результатами розгляду справ сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, було вирішено взяти під соціальний супровід Криничанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді родини із с. Семенівка, с. Кудашівка, с. Малософіївка.
Причини взяття – це вживання алкогольних напоїв батьками, неналежне виконання своїх батьківських обов’язків, незадовільний стан помешкань, в яких проживають родини, тяжка хвороба у одного з батьків. У випадку відсутності будь-яких змін протягом тижня, опікунським радам відповідних сільських рад надані вказівки на збір документів на позбавлення батьківських прав родин із вказаних селищ.
Також було вирішено взяти під соціальний супровід та надати допомогу в оформленні документів родині із с. Биково, яка має на утриманні 4 малолітніх дітей, у найменшої дитини 2017 року народження відсутнє свідоцтво про народження, матір не отримує ніяких соціальних виплат на дітей у зв’язку з відсутністю у паспорті відомостей про реєстрацію місця проживання.
Члени комісії взяли активну участь у обговоренні всіх питань, які розглядалися, вирішили і надалі тісно співпрацювати в питаннях виявлення сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Голова комісії наголосив неухильно дотримуватись постанови Кабінету Міністрів України № 896 від 21.11.2013 року “Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”.

А.О. Столярчук,
в.о. директора Криничанського
районного ЦСССДМ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор