www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
НА КРИНИЧАНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Версія для друку Написати листа

06.07.2018 року в Криничанському ВП Кам’янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, участь у якому взяв голова Криничанської райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч з привітаннями на адресу керівництва та особового складу районного підрозділу НП України в Дніпропетровській області.

Керівник органів виконавчої влади району відзначив, що сьогодні Національна поліція – це якісно новий правоохоронний орган, незалежний від політичних впливів, у якому кожен поліцейський професійно і чесно служить українському народові. Тож нині, з нагоди професійного свята, ми вшановуємо відважних людей мужньої професії, хто присвятили своє життя охороні правопорядку, боротьбі зі злочинними проявами, захисту прав і свобод громадян.
-Вдень і вночі ви стоїте на сторожі інтересів держави, готові будь-якої миті прийти на допомогу людям і дати відсіч протиправним діям. Населення району цінує вашу сміливість, вірність присязі, готовність до самопожертви заради збереження життя і здоров’я інших людей, - підкреслив Олег Васильович Гапіч, - а також зауважив, що в Криничанському районі за ініціативи органів виконавчої влади розроблена та діє комплексна Програма забезпечення громадського порядку та громадської безпеки. Вже у поточному році освоєно 100 тис. грн. з районного бюджету, що є суттєвою підтримкою у плані допомоги на виконання професійних обов’язків. А загалом передбачено на 2018 рік 240 тис. грн.
До привітального слова на адресу учасників урочистого зібрання долучилися: начальник Криничанського ВП Кам’янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Володимир Миколайович Кіяниця;
голова Криничанської районної ради Наталя Станіславівна Кобзар; начальник Криничанського відділення Дніпродзержинської місцевої прокуратури Петро Володимирович Покрищенко; голова Криничанського районного суду Вікторія Володимирівна Лісняк; Криничанський селищний голова Ігор Федорович Лісовий; Божедарівський селищний голова Володимир Іванович Дерко; Аулівський селищний голова Ігор Миколайович Драка та голова районної громадської організації «Товариство ветеранів АТО» Андрій Борисович Архіпцев.
У їх виступах підкреслювалося, що відважні люди мужньої професії
завжди приходять на допомогу там, де вона потрібна, а мешканці Криничанщини цінують сміливість представників поліції, їх вірність Присязі, готовність до рішучих дій заради самозбереження життя і здоров’я інших людей.
Гості свята бажали всьому особовому складу підрозділу міцного здоров’я, нових здобутків та перемог, творчої наснаги і родинного добробуту, успіхів та удач на життєвому шляху, підтримки рідних та друзів.
Особливо теплі слова подяки за самовіддану працю, за те, що виховали, навчили тонкощам оперативної майстерності не одне покоління міліцейських кадрів були висловлені на адресу ветеранів органів Внутрішніх Справ, які своїми справами вписали яскраву сторінку в літопис історії Криничанщини.
Була і хвилина мовчання як данина шани тим, хто багато років свого життя присвятили охороні правопорядку, але їхні душі уже на небесах.
Кращі представники Криничанського ВП Кам’янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області були відзначені грамотами та цінними подарунками.
Зокрема, за високий професіоналізм і мужність, сумлінне та відповідальне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу захисту конституційних прав громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю, зміцнення громадського порядку та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України Подяки голови райдержадміністрації та подарунків були удостоєні:
-начальник Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Володимир Миколайович Кіяниця;
-заступник начальника Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, капітан поліції Віктор Володимирович Мирошниченко;
-старший слідчий слідчого відділення Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Анна Олегівна Дорошенко;
-оперуповноважений сектору кримінальної поліції Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, капітан поліції Ігор Юрійович Бородай;
-інспектор сектору реагування патрульної поліції №1 Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, майор поліції Олександр Федорович Ігнатенко;
-старший інспектор ювенальної превенції Криничанського ВП Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, капітан поліції Тарас Тарасович Шпит.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту конституційних прав громадян, зміцнення громадського порядку та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України Подяки голови райдержадміністрації був удостоєний ветеран органів внутрішніх справ, радник голови райдержадміністрації з питань діяльності
правоохоронних органів, розвитку фізкультури і спорту Олександр Володимирович Корень.
Районна державна адміністрація всебічно підтримує і в подальшому буде підтримувати районний підрозділ Національної поліції України в плані зміцнення матеріально-технічної бази, у створенні сприятливих умов для захисту конституційних прав громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю та зміцнення громадського порядку та теренах Криничанщини.
І нехай зігріває наших поліцейських тепло людської вдячності за добрі справи, зроблені в ім’я спокою та злагоди в рідному краї!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор