www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Семінар з юридичними особами – платниками податків щодо змін у податковому законодавстві у 2017 році відбувся в Криничанському відділенні Кам’янської ОДПІ
Версія для друку Написати листа

01 лютого 2017 року в Криничанському відділенні Кам’янської ОДПІ відбувся семінар з юридичними особами – платниками податків щодо змін у податковому законодавстві у 2017 році.
В ході семінару було розглянуто питання стосовно звітності з податку на прибуток за 2016 рік та зміни в оподаткуванні та інших питаннях з 01.01.2017 року.
Зокрема, йшлося про зміни в окремих термінах по бухгалтерському і податковому обліку та їх наслідки для платника податків (поняття первинного документу, критерії платника значних сум податків, контрольованої операції та інші); права та обов'язки контролюючих органів, у т. ч. у податковому листуванні, податкових консультаціях; ПДВ (уточнення з безоплатного продажу товарів, ліквідації ОФ, обов'язкові реквізити та строки реєстрації ПН; зміни санкцій за порушення термінів реєстрації та допущені помилки в ПН); декларацію з податку на прибуток за 2016рік; зміни щодо податку на прибуток з 01.01.2017 року (звітність для виробників сільгосппродукції; переоцінка ОФ податкової амортизації; уточнення податкового коригування; обмеження у витратах стосовно безповоротної фінансової допомоги, сплачені штрафи, пені та інші питання).
Загострювалася увага на питаннях стосовно оплати праці, ПДФО та ЄСВ (мінімальна заробітна плата; які виплати не включаються до складу мінімальної заробітної плати; чи є необхідність переглядати оклади і чому; що змінилося у застосуванні податкової соціальної пільги; зміни в оподаткуванні окремих видів доходів, в. ч. пасивних доходів, матеріальної допомоги та інше; нове у підтвердженні відряджень; зміни щодо ЄСВ для ФОП ЄП та ФОП та інше. Розглядалися також різні питання, приміром, зміна ставок податку на рухоме і нерухоме майно, за землю, ЄП; зміни щодо застосування РРО та в розрахунках готівкою; зміни по валютних операціях тощо).
Про все це розповіла на семінарі представник видавництва журналу «ВІСНИК: ПРАВО ЗНАТИ ВСЕ ПРО ПОДАТКИ І ЗБОРИ» Галина Іванівна Козіцина.
Семінар пройшов у діловій, конструктивній обстановці. На всі питання, які поступали від слухачів, дано вичерпні відповіді.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор