www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Оперативну нараду проведено з керівниками структурни підрозділів Криничанської райдержадміністрації та установ району
Версія для друку Написати листа

21 січня 2019 року під головуванням голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, стан криміногенної ситуації в районі, соціальний захист пільгових категорій населення, стан призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, надання медичних послуг населенню, роботу дитячо-юнацької спортивної школи, роботу Криничанської районної центральної бібліотеки для дорослих та центральної районної бібліотеки для дітей, попередження бездоглядності підлітків та інше.


На початку оперативної наради Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній сфері, стосовно криміногенної ситуації, соціального захисту дітей з кризових родин, розчистки доріг в умовах снігових заметів тощо.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Зокрема, начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по завершенню бюджетного року та забезпеченню планових бюджетних показників.
Заступнику начальника Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУ НП України в Дніпропетровській області Віктору Володимировичу Мирошниченку доручено забезпечити своєчасне реагування на наявні факти правопорушень та інформування районної державної адміністрації про дані випадки.
Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василю Івановичу Миколайчуку дано доручення тримати на постійному контролі питання соціального захисту пільгових категорій населення, призначення субсидій домогосподарствам на житлово-комунальні послуги.
Начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олександру Васильовичу Діброві доручено тримати на контролі стан справ у кризових сім’ях, де батьки зволікають з виконанням своїх безпосередніх батьківських обов’язків, з метою попередження дитячої бездоглядності.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано постійно проводити моніторинг стану захворювання дорослих і дітей на грип та ГРВІ.
Раднику голови райдержадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів, розвитку фізкультури та спорту Олександру Володимировичу Кореню дано доручення тримати на постійному контролі діяльність Криничанської ДЮСШ, надавати посильну допомогу у вирішенні назрілих питань.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані і керівники районних установ повинні докладати максимум спільних зусиль для забезпечення гідного рівня життя та задоволення потреб мешканців району.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор