www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Взаємодія з ОВС
Версія для друку Написати листа

Профілактика серед осіб, які засуджені до покарань не пов’язаними з позбавленням волі, недопущення з їх боку вчинення повторних злочинів, є основним напрямком діяльності працівників Криничанського районного сектору філії Центру пробації в Дніпропетровській області, а в умовах карантину особливо.
Для профілактики скоєння суб’єктами пробації повторних правопорушень 14 квітня 2020 року проведено робочу зустріч фахівця Криничанського районного сектору філії Центру пробації в Дніпропетровській області Тетяною Бондаренко з інспектором ювенальної превенції Криничанського відділу поліції Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області старшим лейтенантом поліції Міроновим Ігорем.
Під час зустрічі звернуто увагу на дотримання обов’язків, покладених судом на деяких суб’єктів пробації в умовах карантину, а також про наслідки, які можуть виникнути у разі їх невиконання.
Співпраця з працівниками поліції дозволяє більш ефективніше проаналізувати оточення суб’єктів пробації, оцінити динамічні фактори, що впливають на рівень ризику вчинення ними повторного кримінального правопорушення та обрати ефективні напрямки роботи щодо подолання криміногенних факторів впливу.


Наталія Крюкова,
Криничанський районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор