www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 16 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Відділ надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам’янського МЦЗ інформує
Версія для друку Написати листа

ЦІКАВА ЕКСКУРСІЯ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ ШКОЛЯРАМ
15 травня у відділі надання соціальних послуг в Криничанському районі Кам'янського міського центру зайнятості відбувся День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді. Основна мета заходу — ознайомлення молоді з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що користуються попитом. Цього дня до нас завітали 20 учнів 8 класів КЗ "Криничанської СЗШ I-III ступенів № 1" на чолі із заступником директора з виховної роботи Оленою Савченко.
Під час екскурсії, яку провела фахівець з профорієнтації Баско Наталія, присутні ознайомилися з роботою відділу, розміщенням функціонально-просторових секторів та їх призначенням, послугами, які надаються службою зайнятості особам. Школярам розповіли про стан ринку праці та про особливості працевлаштування молоді у сучасних умовах . Також учні мали можливість переглянути папки з описом професій та паспортами підприємств. Школярі ознайомилися з роботою фахівців та особисто поспілкувалися з працівниками, а саме побачили на власні очі технологічний процес обслуговування населення у центрі зайнятості.
Особлива увага була приділена послугам служби зайнятості для школярів. Найбільш учнів зацікавила інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії. Провідний фахівець з профорієнтації Коршунова Юлія розповіла про можливість надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі для вибору професії, детально ознайомила з "Платформою ДСЗ з профорієнтації та розвитку кар'єри", завдяки якій старшокласники можуть безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти професійні інтереси"
Школярі подякували за цікаву та корисну екскурсію та розповіли про свої позитивні враження від побаченого і почутого. Учасники заходу отримали "Навігатор вибору професій", а на згадку про візит були зроблені фото.Заступник директора-начальник відділу
надання соціальних послуг в Криничанському
районі Кам’янського МЦЗ Стефанюк Т.В.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор