www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Привітання до Дня працівників соціальної сфери
Версія для друку Написати листа

Шановні колеги!
Дорогі друзі!

Сердечно вітаю із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – Днем працівників соціальної сфери!
Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для усих час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та життєві негаразди. Завдяки вам мільйони людей отримують соціальні допомоги та послуги, а з ними і надію на справедливість. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Діяльність Фонду соціального страхування України, зокрема управління виконавчої дирекції у Дніпропетровській області, направлена на реалізацію завдань соціальної політики держави у справі соціального захисту трудящих у випадках тимчасової втрати працездатності, вагітності та пологів жінок - працівниць, травм на виробництві та професійних захворювань, надання послуг з реабілітаційного лікування застрахованих у Фонді осіб та членів їх сімей, а також профілактика виробничого травматизму та охорона праці.
Сьогодні у соціальній сфері відбуваються великі зміни. Вона стає ближчою до конкретної людини, повніше задовольняє її потреби.
Не маю сумніву, шановні колеги, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі буде служити інтересам нашого українського народу.
Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги і завзяття у служінні народові України!
Нехай спільними зусиллями і натхненною працею будується добробут і щасливе майбутнє України!Борис Мазур

Начальник управління
виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування
у Дніпропетровській області
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор