www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 12 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Нарада керівників закладів освіти
Версія для друку Написати листа

22 травня 2020 року сектором освіти, молоді та спорту Криничанської райдержадміністрації проведено в онлайн-режимі на платформі ZOOM нараду директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти району, на якій обговорено питання організованого завершення 2019/2020 навчального року в умовах карантину.

На нараді було звернено увагу на основні документи, які регламентують роботу закладів освіти по організації освітнього процесу та завершення 2019/2020 навчального року в даних умовах та на відповідальності керівників за організацію роботи в дистанційному режимі і виконання освітніх програм. Головний акцент був зроблений на організації ефективного освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Також розглядалися питання організації та проведення ЗНО у 2020 році, зарахування учнів до 1 та 10 класів, організації оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах карантину; основних положень нового Закону України «Про повну загальну середню освіту»; дотримань вимог постанови КМУ від 02.04.2020 № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Підбиваючи підсумки наради, було звернено увагу на необхідність реалізації всіх існуючих можливостей щодо впровадження технологій дистанційного навчання, забезпечення взаємодії та зворотного зв’язку між всіма учасниками освітнього процесу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор