Криничанський район
www.krinich-rn.dp.gov.ua


23 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча проведено оперативну нараду за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району.
На оперативній нараді йшлося про виконання бюджету району, хід збирання врожаю ранніх зернових культур, реалізацію державної програми «Доступні ліки», надання якісної медичної допомоги населенню, підготовку до відзначення 95-ї річниці створення Криничанського району, стан здачі документів сільськими та селищними радами на зберігання до архіву та інше.

Розпочинаючи оперативну нараду, Олег Васильович Гапіч проаналізував стан справ у районі, зокрема, в бюджетній та аграрній сферах, стосовно ремонту автошляхів, роботи з неблагополучними сім’ями, надання адміністративних послуг населенню з подальшим використанням мобільного офісу «КЕЙС» тощо.
Голова райдержадміністрації наголосив активу району на необхідність втілення в життя соціально важливих проектів та програм, ініційованих Президентом України, щоб докладаючи спільних зусиль, ми багато могли зробити для своїх земляків та задоволення їх потреб.
Заступник голови райдержадміністрації Антоніна Іванівна Лісовець надала роз’яснення керівному складу району стосовно використання депутатських субвенцій та зупинилася на питаннях виконання приписів контролюючих органів.
На оперативній нараді з кожного розглянутого питання дано відповідні доручення.
Заступнику військового комісара районного військового комісаріату, начальнику відділення комплектування Віктору Івановичу Пустовому дано доручення тримати на контролі питання щодо оповіщення призовників сільськими та селищними радами на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».
Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Тетяні Миколаївні Радчук доручено тримати на постійному контролі заходи по забезпеченню планових бюджетних показників.
Головному лікарю КЗОЗ «Криничанський центр ПМСД» Тетяні Іванівні Здохленко рекомендовано вжити заходів щодо реалізації в районі державної програми «Доступні ліки», а також налагодження співпраці з медичними закладами територіальних громад району в плані надання якісної медичної допомоги населенню.
Виконуючій обов’язки начальника районного ЦСССДМ Анні Олександрівні Столярчук доручено тримати на постійному контролі роботу з неблагополучними сім’ями щодо дотримання законодавства стосовно захисту прав дітей та забезпечення необхідних умов для їх гармонійного та фізичного розвитку.
Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірині Дмитрівні Одринській дано доручення тримати на контролі питання забезпечення ремонту даху Адамівського ДНЗ, пошкодженого внаслідок буревію, що мав місце 29 червня 2018 року.
Керівнику центру, адміністратору центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергію Миколайовичу Яковлєву доручено тримати на постійному контролі надання адміністративних послуг у найкоротші терміни та поліпшення якості їх надання з подальшим використанням мобільного офісу «КЕЙС».
Начальнику Криничанського РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» Віталію Івановичу Корнієнку рекомендовано тримати на постійному контролі питання безперебійного забезпечення енергопостачанням споживачів району, звертаючи першочергову увагу на заклади бюджетної сфери.
Керівнику апарату райдержадміністрації Анатолію Анатолійовичу Топі та раднику голови райдержадміністрації Людмилі Федорівні Заборі дано доручення вжити дієвих заходів з підготовки до відзначення 95-ї річниці створення Криничанського району.
Завідувачу архівного сектору райдержадміністрації Володимиру Миколайовичу Міляру дано доручення вжити дієвих заходів щодо забезпечення здачі документів на зберігання до архіву з боку сільських та селищних рад.
Підсумовуючи оперативну нараду, голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч наголосив, що всі доручення, дані на оперативній нараді, повинні бути неухильно виконані, і нам потрібні вектори співпраці, тобто координація всіх наявних зусиль для забезпечення належного рівня життєдіяльності району.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації