www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Вітання працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Криничанщини від голови Криничанської райдержадміністрації О.В. Гапіча
Версія для друку Написати листа


Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства
та побутового обслуговування населення Криничанщини!

Щороку в нашій країні відзначається цілий ряд професійних свят. Нині в Україні ця дата приходить до людей винятково важливих професій. Тож кожного року, в третю неділю березня, ми по праву вшановуємо вас. На вас покладається велика відповідальність по забезпеченню для населення комфортних побутових умов життя, праці та відпочинку.
В районі відчутно, що наполегливість і старання робітників комунальних служб та підприємств побутового обслуговування є запорукою успішного реформування галузі, покращення якості послуг, здійснення ефективної тарифної політики.
У побутовій сфері Криничанщини є прошарок енергійних людей, котрі, організовуючи власну справу, створюють робочі місця, налагоджують надання необхідних послуг населенню, наповнюючи бюджет.
Ваше завзяття, менеджерський талант, уміння ефективно працювати в умовах ринкової економіки мають забезпечити підвищення добробуту наших земляків, сприяти зростанню економіки району.
За вашої активної участі у нашій державі утверджуються міжнародні стандарти ведення бізнесу, запроваджуються сучасні технології та механізми управління.
Кожна справа, якій ви себе посвятили, вимагає глибоких знань і досвіду, наполегливості, терпіння, високої культури спілкування, вміння працювати з людьми.
З кожним роком зростає престиж вашої праці та підвищується ваш професійний рівень.
Сфера надання побутових послуг є складовою економіки Криничанщини. Це: будівництво і ремонт житла, ремонт та технічне обслуговування офісної техніки, ремонт взуття, надання перукарських послуг, пошиття одягу, технічне обслуговування та ремонт автомобілів, послуги по перевезенню вантажів, комп’ютерні послуги та інше.
Вашу роботу ми оцінюємо, як правило, за підсумками зробленого, не помічаючи скільки часу, зусиль і вміння вкладено в кожну справу.
А надійною запорукою для вирішення любої справи є злагодженість, єдність, взаємопорозуміння в колективі, де кожен проявляє самовідданість і почуття обов’язку. Досвідчені працівники передають свої вміння і досвід молоді і кращі традиції наслідуються та примножуються.
Дозвольте від щирого серця, шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, подякувати вам за сумлінну працю, життєстійкість, наполегливість, підтримку районної влади в її соціально-економічній та господарській діяльності.
Хочу висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю у справі поліпшення життя криничанців, розвитку вітчизняного виробництва, створення нових і нових робочих місць, допомоги соціально незахищеним верствам населення.
Нехай шана, повага, людська вдячність, добро, достаток і благополуччя завжди супроводжують у житті кожного з вас та членів ваших родин!
Бажаю вам натхнення в роботі, здійснення планів і задумів, нових досягнень та здобутків.
Щедрої вам вдачі, родинного затишку, гарного настрою, вірних і надійних друзів на життєвому шляху, оптимізму у здійсненні усіх благородних починань в ім’я Криничанщини.
Олег ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор