www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Напередодні Всесвітнього дня здоров’я відбулася нарада лікарів загальної практики сімейної медицини КЗОЗ «Криничанський ЦПМСД»
Версія для друку Написати листаНапередодні Всесвітнього дня здоров’я , який відзначається щорічно 7 квітня, відбулася нарада лікарів загальної практики сімейної медицини КЗОЗ «Криничанський ЦПМСД», де були розглянуті питання впровадження в районі державної програми «Доступні ліки», що передбачає забезпечення ліками хворих на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму безкоштовно або з незначною доплатою.
Пріоритет надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.
Відзначено, що для впровадження даної програми на район виділено 395364 гривні для того, щоб компенсувати різницю між ринковою ціною ліків та відпускною для хворих.
Визначений чіткий план роботи медичних працівників, спрямований на максимальний охват хворих диспансерних груп вищевказаних захворювань ліками. Очікується, що програма «Доступні ліки» дасть змогу людям піклуватися про своє здоров’я, виконувати призначення лікарів та сприятиме попередженню ускладнень та зменшенню кількості хворих.

Адміністрація
КЗОЗ «Криничанський ЦПМСД»
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор