www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Привітання з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні від голови районної ради Н.С.Кобзар
Версія для друку Написати листа

Дорогі Криничанці!


День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом символізують не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.
Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини .

В Україні вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

І сьогодні Україна, як і у роки Другої світової війни є епіцентром протистояння агресору, є важливим чинником європейської безпеки у протистоянні російським загарбникам.

В це свято ми відчуваємо багато різних емоцій: радість, гордість, сум, смуток. Бажаю кожній людині усвідомлення величезного щастя, мирного життя, від споглядання своїх рідних та коханих, від можливості рости і розвиватися у вільній країні. Ми перемогли,та переможемо змогли і зробили. Будемо ж згуртованими, дружними і сильними завжди!

Слава Україні!


Голова районної ради Наталя Кобзар.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор