www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
На Криничанщині відзначили День Гідності та Свободи
Версія для друку Написати листа

21 листопада 2017 року в Криничанській райдержадміністрації відбувся районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Участь у заході взяли: народний депутат України, учасник Революції Гідності Валентин Володимирович Дідич, перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації, учасник АТО Олег Петрович Карнацький, Благочинний Криничанського району, настоятель УПЦ КП Благовіщення Пресвятої Богородиці, ієрей Віталій Савко, голова районної асоціації фермерів та приватних землевласників, учасник Революції Гідності Петро Васильович Матвій, державні службовці райдержадміністрації та її структурних підрозділів, депутати районної ради, представники трудових колективів райцентру, представники політичних партій та громадських організацій, учасники Революції Гідності, демобілізовані воїни АТО, ветерани, учнівська молодь.
Про особисту участь у доленосній для України Революції Гідності 2013-2014 років, про патріотизм, стійкість і відвагу співвітчизників при відстоюванні демократичних цінностей та європейського вибору держави говорив на урочистому зібранні народний депутат України, учасник Революції Гідності Валентин Володимирович Дідич.
Від імені голови Криничанської райдержадміністрації Олега Васильовича Гапіча звернувся до присутніх у залі перший заступник голови райдержадміністрації Олег Петрович Карнацький, який підкреслив значення вагомої державної дати у календарі держави, говорив про патріотизм і непереможний дух учасників Євромайдану, які відстоювали у важкій боротьбі ідеали гідності та свободи, демонструючи свою європейськість, згадав новітніх Героїв, їх мудрість, душевне тепло і велику любов до України.
Благочинний Криничанського району, настоятель УПЦ КП Благовіщення Пресвятої Богородиці, ієрей Віталій Савко, голова районної асоціації фермерів та приватних землевласників, учасник революції Гідності Петро Васильович Матвій та одинадцятикласниця Криничанської СЗШ №2 Криничанської селищної ради Дар’я Піпа також відзначали у своїх виступах непереможний дух учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції на сході України, витримку і сміливість наших захисників України, адже їхні вчинки – то велика, жертовна любов до України.
Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять захисників України – Небесну Сотню, загиблих бійців у зоні АТО, всіх, хто боровся за кращий завтрашній день для своїх співвітчизників. Згадали і мужніх, незламних учасників революції Гідності - представників інших національностей, чиї душі уже на небесах.
Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, в нашій свідомості. Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів українців є національний Гімн України. Виконаний він був і на цьому заході і переповнив серця присутніх гордістю за Україну, яка стала на європейський шлях розвитку.
Представники влади та громадськість поклали квіти до дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та землякам-криничанцям, загиблим у зоні АТО, де Панахиду за загиблими провів Благочинний Криничанського району, настоятель УПЦ КП Благовіщення Пресвятої Богородиці, ієрей Віталій Савко.
Люди щоденно підходять до цього святого у райцентрі місця, розглядають фото тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, та віддають данину шани їх пам’яті.
Лягли цього дня квіти також до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку.
Герої не вмирають. Всі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор