www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до донорів Криничанщини з нагоди Всесвітнього Дня донора крові від голови Криничанської районної державної адміністрації Олега Васильовича Гапіча
Версія для друку Написати листа


Шановні донори Криничанщини!

На планеті щосекунди люди різного віку та різних національностей потребують переливання крові. Втрата, нестача крові та продуктів цієї речовини може спричинити негативні наслідки, іноді досить сумні.
Хоча право на переливання крові по праву має кожна людина на землі, в реальності статистика говорить про зворотнє. В найбільш розвинутих і густонаселених країнах та містах питання про забезпечення крові стоїть особливо гостро.
Таким чином, щоб підтримувати і залучати більше людей до вирішення даної проблеми, міністри охорони здоров’я по всій планеті вирішили внести в календар дату, щоб відзначати Всесвітній день донора крові.
Сталося це у 2005 році, і свято було призначено на чотирнадцяте число шостого місяця. Дата була обрана неспроста. Саме в цей день з’явився на світ відомий лікар з Австрії, який зробив відкриття – виявив, що у людини є різні групи крові.
Тож щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день донора крові.
Донор – це людина, яка добровільно дає свою кров чи її компоненти для хворих, які цього потребують. Кров, яка завжди вважалась чимось більшим, ніж просто рідка сполучна тканина організму, що виконує важливі функції в забезпеченні його життєдіяльності, стає предметом милосердя, коли людина-донор жертвує її для потребуючих.
Основна мета цієї дати полягає і в тому, щоб залучити якомога більшу кількість людей до донорського руху, і в тому, щоб відзначити участь та подякувати тим людям, які добровільно і безоплатно здають свою кров із свідомістю того, що вони сприяють порятункові життя.
Низько вклоняюся всім донорам Криничанщини за вашу гуманність, милосердя, небайдужість до людського горя. Нехай донорство дає вам відчуття радості за врятовані життя!
Сьогодні донорів вітаю всіх з любов’ю,
Нехай життя снаги вам додає,
Бо жертвуєте ви безцінним даром – кров’ю,
Спасибі, криничанці, що такі ви є.
Бажаю вам та вашим рідним душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в оселях, щоб у ці теплі, сонячні літні дні змогли відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.
Нехай ваші помисли завжди будуть щирими та добрими, збуваються мрії та побажання і супроводжують вас любов та мудрість, злагода, дитячий сміх, здоров’я і благополуччя!
З повагою
О.В. ГАПІЧ,
голова Криничанської райдержадміністрації,
депутат районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор