www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Звернення до земляків-криничанців з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні від народного депутата України, учасника Революції Гідності Валентина Володимировича Дідича
Версія для друку Написати листа


Шановні земляки-криничанці!

Разом з численними співвітчизниками, пліч-о-пліч із земляками-криничанцями з перших днів мені довелося бути учасником Революції Гідності. Робив це за покликом душі і серця.
Мене переповнювала гордість за людей, яким не байдуже було майбутнє України, захоплювала сила їх духу, надихали погляди та переконання. Заради нового майбутнього патріоти України стояли на барикадах в мороз і в холод, у вогні та в крові. Серед них багато було земляків-криничанців.
Кожен з нас під час тих буремних подій на Євромайдані був частинкою великого народу, який виборював своє право жити гідно. Ми були одностайними у рішучих діях і доводили власне бажання відстояти європейський вибір України.
Але до мирних демонстрантів тодішня влада застосовувала насилля: кийки, сльозогінний газ, водомети, світлошумові гранати та навіть вогнепальну зброю. Особливо жорстокими, неймовірно бездушними до людей були беркутівці.
Історичні події Революції Гідності мають доленосне значення для України та українців, які продемонстрували гідність та прагнення до свободи.
Найтрагічнішим на Євромайдані став кривавий четвер – 20 лютого. Найбільш жорстоке протистояння відбулося на вулиці Інститутській, де, переважно від куль снайперів, загинуло більш ніж півсотні повстанців. Так виникла Небесна Сотня, відлік якої розпочав наш земляк-березнуватівець із сусіднього Солонянського району Сергій Нігоян, Герой України.
Капітуляція режиму Януковича відбулася наступного дня, однак через велику кількість поранених цей список зростав далі.
Новітні Герої своєю величезною любов’ю до України, мудрістю та душевним вписали нові сторінки в її історію.
Європа починається не за кордоном України – вона бере свій поштовх у серці кожного українця.
У Європі громадяни змусили владу поважати себе. Багатьом з нас ще треба усвідомити, що значить власна гідність, навчитися жити з цим почуттям і нікому не дозволяти його утискати.
Навести порядок в державі, підняти рівень життя до європейського – на це потрібен час, але найголовніше – участь кожного.
Вшануймо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні - борців за світле майбутнє України!
Борімося всі разом за чесну владу, за справедливу державу, за гідне життя! Слава Україні!
З повагою
В.В. ДІДИЧ,
народний депутат України,
учасник Революції ГідностіВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор