www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
ДОПОМОГА АРМІЇ Криничанці допомогли бійцям у м. Авдіївка Донецької області
Версія для друку Написати листа

Разом з головою районної громадської організації воїнів АТО «Патріот» Сергієм Іщенком та водієм Сергієм Оробченком я щойно повернувся з поїздки в «гарячу» Авдіївку, де після загострення військового протистояння в ході АТО оголошено надзвичайний стан.
Ми доставили близько півтори тонни волонтерської допомоги від небайдужих криничанців для бійців 39 окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України, які перебувають зараз на передових рубежах. Вже другий рік без ротації. Живуть дружною родиною. В біді ніхто нікого не залишить.
Служать у цьому батальйоні наші земляки-захисники, справжні патріоти Криничанщини Вадим Трифонов із с. Оленівка Промінської територіальної громади та Віталій Гулак і Дмитро Вейберг з смт Кринички.
Допомогли хлопцям не словом, а ділом. Доставлений вантаж, а саме: теплий одяг, білизна, ковдри, засоби особистої гігієни, багато продуктів харчування і увага людей, які разом з бійцями так прагнуть перемоги у тій неоголошеній війні, зігріли їм душі, додали оптимізму.
Адже ми привезли їм теплі і щирі вітання від численних криничанців, від юного покоління, яке теж готується до захисту своєї Батьківщини.
Не вдалося потиснути руку Вадиму Трифонову – він був на позиції. Група бійців, що знаходилися на місці дислокації, зустріли нас як рідних.
Пригостили дуже смачним борщем, салом і цибулею, як назвали вони, стратегічними продуктами.
Гуманітарна допомога час від часу їм поступає. Приміщення опалюється дровами, а коли у місті перебої зі світлом, то, як усі місцеві, потерпають і вони.
Година зустрічі – і дорога додому. А ця дорога залишає в пам’яті багато вражень.
Кидаються в очі свіжі вирви від потужних градів під самою Авдіївкою. Поряд відомий коксохімічний завод. Він працює, але теж потерпає від обстрілів.
На Донеччині значна кількість блокпостів, на яких привітно ставилися до нас військовослужбовці, пропускали без черги, відмічали, що чують українську мову, яка ще не так поширена на сході.
За містом по лісосмугах – суцільні окопи та бліндажі і понівечені, пориті від вибухів поля, де навесні не зовсім безпечно буде виводити сільськогосподарську техніку.
В Авдіївці люди живуть своїм життям. На стадіоні діють для них пункти обігріву, які рятують від холоду тих, хто внаслідок обстрілів залишився без даху над головою. Поряд – пункти харчування, котрі обслуговують сотні людей за день. І звичайно ж, пункти роздачі гуманітарної допомоги, яка йде до міста з різних куточків України.
Зазначили бійці, що й вони допомагають нужденним і тримають шефство над однією з місцевих шкіл – наділяють продукти харчування для їдальні. А школярі, в свою чергу, запрошують захисників України на свої урочисті заходи.
По дорозі назад ми зустріли колону автомашин з будівельними матеріалами: шифером, шлакоблоком, пінобетоном, утеплювачем, цементом.
І не покидала нас думка: великий український народ єдиний, і вистояти у тій кривавій війні можна лише разом, коли всі думають і дбають про перемогу.
Нехай нашим землякам-захисникам щастить! Хай бережуть себе та Україну!

Олег КАРНАЦЬКИЙ,
перший заступник голови Криничанської райдержадміністрації,
учасник АТО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор