www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 лютого 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Центр надання адміністративних послуг Криничанської райдержадміністрації отримав кейс – мобільний офіс
Версія для друку Написати листа

05 липня 2018 року в Дніпропетровській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Олега Миколайовича Кужмана та за участю координатора швейцарсько-української програми EGAP Олексія Зелів’янського було проведено урочистий захід з передачі мобільних кейсів для надання державних адміністративних послуг. Участь у даному заході взяли голова Криничанської райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч та керівник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергій Миколайович Яковлєв.
Кейс для Криничанського району, один з чотирьох на Дніпропетровську область, було урочисто вручено особисто Олегу Васильовичу Гапічу.
Даний мобільний кейс для надання адміністративних послуг може використовуватися не лише для обслуговування громадян, які за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП, а й для забезпечення надання адміністративних послуг у віддалених районах, де немає ЦНАПу.
Є сподівання на подальшу підтримку Криничанського району у сфері надання адміністративних послуг з боку Дніпропетровської облдержадміністрації та європейських благодійних організацій.


Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації\Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор