www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
Районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня юриста відбувся в Криничанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

08.10.2018 року в Криничанській райдержадміністрації відбувся районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня юриста.
З привітальним словом до юристів різних сфер життєдіяльності, що стоять на захисті прав та свобод земляків-криничанців, звернулися голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олег Васильович Гапіч, голова районного суду Вікторія Володимирівна Лісняк та начальник бюро правової допомоги Надія Володимирівна Федориненко.

День юриста з’явився в нашому календарі згідно з Указом Президента України від 16 вересня 1997 року.
Юрист – високе і відповідальне звання. Перед фахівцями даної професії стоять не прості завдання, які вимагають величезної зосередженості та самовіддачі.
На часі немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.
Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем професіоналізму та принциповості юристів визначається не лише стан правової культури суспільства, а й його стабільність та моральний мікроклімат.
У своєму виступі на урочистому зібранні голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч подякував юристам за сумлінну, самовіддану працю та висловив впевненість, що юристи Криничанського району й надалі вірно служитимуть інтересам України та своїх земляків, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості, а також вручив вітальні листи ряду представників даної сфери, серед яких:
-Федориненко Надія Володимирівна начальник бюро правової допомоги у Криничанському районі;
-Крижановський Юрій Євгенович – начальник Криничанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;
-Коваленко Дмитро Геннадійович - провідний інспектор відділу соціального захисту інвалідів, ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення Криничанської райдержадміністрації;
-Чорна Оксана Василівна приватний нотаріус Криничанського району;
-Резніченко Ігор Миколайович – прокурор Криничанського відділу Дніпродзержинської місцевої прокуратури;
-Брілов Микола Олександрович - прокурор Криничанського відділу Дніпродзержинської місцевої прокуратури;
-Терещенко Аліна Григорівна - начальник слідчого відділення, майор поліції Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУМП у Дніпропетровській області;
-Забігайло Микола Анатолійович - слідчий слідчого відділення, капітан поліції Криничанського відділення поліції Кам'янського ВП ГУМП у Дніпропетровській області;
-Пастухов Максим Володимирович - заступник керівника апарату Криничанського районного суду;
-Бойко Артем Олександрович - помічник судді Криничанського районного суду.
Про важливість професії юриста говорили на урочистостях також голова районного суду Вікторія Володимирівна Лісняк та начальник бюро правової допомоги Надія Володимирівна Федориненко, які зазначили, що справжніми юристами, професіоналами своєї справи стають самі працьовиті, найбільш наполегливі та відповідальні люди, а ще чесні та відверті, і відчуття відповідальності за доручену справу, принциповість та безкомпромісність - якості фахівців високого рівня.
Вікторія Володимирівна Лісняк назвала цілий ряд фахівців юридичної справи серед старшого покоління Криничанщини, які завжди були на висоті вимог своєї доби, високими моральними та фаховими якостями вписали вагому сторінку у зміцнення законності та правопорядку в районі.
Аматори сцени з районного Будинку культури – хормейстер Надія Віталіївна Кузьміна та юні співачки Аліна Нечет та Аліна Ананян подарували присутнім у залі незабутні хвилини радості від спілкування зі світом мистецтва.
Районний урочистий захід з нагоди відзначення Дня юриста залишив добрий слід у серці кожного його учасника, наповнив гордістю за справу, що стала частиною життя.
Нехай плідна праця наших юристів активно сприяє руху України на шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження та забезпечення прав і свобод людини!

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор